Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz, mi lesz a...

Mit gondolsz, mi lesz a végkimenetele a mostani tanár/diák sztrájknak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 16:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
75%

Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy GYurcsány komoly ellenfél Viktorkának?

Minden hozzáértő megmondta, hogy amíg GYurcsány az ellenzék része marad, addig Viktor mindig nyerni fog. Esélytelen az ellenzék amíg az ő neve is ott van. El kéne takarodnia onnan, akkor talán lenne valami belőlük.

2022. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 MolotovPunk ***** válasza:
81%
Nem tudom, de katasztrófa ami az oktatásban zajlik. Lassan már nem lesz tanár sehol sem, vagy legalábbis nem túl sok marad a szakmában a gagyi fizetések miatt. Talán lassan sok szülő is észreveszi ezt, hogy baj van. Örülök annak, hogy nincs gyerekem.
2022. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
78%

"Talán lassan sok szülő is észreveszi ezt, hogy baj van."

Nekem van gyerekem, és észrevettem. De nem igazán rajtam múlik. Én nem állhatok be tanítani helyettük.

2022. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezt nem a szülők feladata lenne megoldani, hanem az államé!
2022. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
82%
“Azt gondolom, hogy lesznek konfliktusok gyerekek. Igen, lesznek. Lesznek tüntetések, lesznek. Lehet tüntetni a Parlament előtt, előbb-utóbb megunják, hazamennek.” (Gyurcsány Ferenc, Öszodi beszéd)
2022. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát, végül is igaza volt Gyurcsánynak, nem?!
2022. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
17%

A diákok eltapossak Orbánt és a fideszt

Nyilatkozzatok diák lányok szívesen megtaposnatok orbánt?

2022. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem elérik a céljukat! Jelen állás szerint sok diák és szülő mellettük áll és támogatja a tüntetéseken! Amikor legközelebb kimennek, én is ott leszek! Ez már nem a - gyertek és csinálunk egy jó pikniket - típus! Menni kell és el kell érni,hogy a gengszter és a tolvaj? ( pintér és orbán ) visszakozzon! Nincs az olyan nagyon messze!
2022. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Maradjmáhülyegyerek nyugton.
2022. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%
A szülők kezdenek felébredni, hogy mi is itt a tét. A diákok már értik. Ki fogják harcolni az oktatás átalakítását és itt nem csak a tanárok bérének rendezésére gondolok. Helyesen teszik.
2022. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!