Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büntetni kellene az abortusz-e...

Büntetni kellene az abortusz-ellenességet?

Figyelt kérdés
Aki ellene van, az alapvető emberi jogokat támadja, úgymint női önrendelkezés és a saját testünkhöz való jog, arról nem beszélve, hogy traumatizálja az amúgy sem könnyű döntés előtt álló nőket. Az ilyen "embert" nem igazán lehet meggyőzni arról, hogy amit gondol tarthatatlan, ezért szerintem az egyetlen helyes út, ha elzárjuk a normális többségtől.

2022. okt. 5. 13:08
 81/93 anonim ***** válasza:
0%
#80 Ami növekszik és tápanyagra van szüksége, az él. Ha az öleti meg, akinek ki kellene hordani és meg kellene szülni, akkor is gyilkosság, sőt még rosszabb, mint egy sima gyilkosság.
2022. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
32%
De miért nem gyilkosság a fogamzásgátlás?
2022. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
6%
#81 Ezek szerint a fogantatás pillanatától számít élőnek - sőt, már előtte! -, ergo szerinted a fogamzásgátló tabletta szedése gyilkosság. Egyébként a spermium is termelődik, "növekszik", amihez nyilván szüksége van tápanyagra és valóban, egy élő sejt az is. Tehát a recskázás is gyilkosság. Szép. Akkor a férfiaknál tényleg a kötelező vazektómia lesz a megoldás, ugyanis ez megakadályozza a spermiumok ondóvezetékbe jutását, így nem is távoznak a testből az ejakuláció során. Végülis eljuthatunk idáig, én nem bánom.
2022. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
77%
#81 oké, akkor nem viszek be tápanyagot terhesen. Előbb utóbb elhal a terhesség. Az gyilkosság? Hiszen nem ölöm meg. Csak a saját testem felett döntők. Úúú vagy végig drogozom a terhességet. Hiszen a saját testem felett döntök, nem az embrió teste felett.
2022. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
27%
#85 hallgatom az érveidet, hogyha a saját testem felett igen, az embrióé felett nem dönthetek, akkor miért nem drogozhatok terhesen?
2022. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
6%
#85 Én pont hogy a ti logikátokat követem, jöhet a cáfolat! (#80-as, #83-as voltam) Vagy csak a gyilkos feministázás megy? És akkor te beszélsz érvekről, logikáról meg gondolkodásról?! :D Gyerünk, toljad az érveket, cáfold meg logikusan, pontról-pontra, érvekkel, hogy miért nem az következik a logikádból, amiket leírtam? Gondolom nem fog menni, csak egy újabb feminácizásra futja majd a nagy eszeddel. :)
2022. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
3%

Az abortusz nem alapjog, mert nem a saját testedről és a saját életedről, hanem a gyerekedéről rendelkezel vele.

"normális többségtől"

A többség szerint az abortusz rossz. Olyan rossz, ami néha szükséges. Viszont el is lehet kerülni, és ezért kellene mindent megtenni.

2022. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
21%
#87 de akkor a saját testemről én döntök, igaz? Akkor végig cigizhetek, meg vedelhetek? Hiszen az az én testem. Ha már a méhem nem az enyém. Bár az én testemben van.
2022. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
70%

#87 Mindkét dologban tévedsz: az alapjoggal kapcsolatos jogszabályt már linkeltem, ami pedig az abortusz támogatottságát illeti:


[link]

2022. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
93%

Hiába hisztiznek az abortuszellenesek.


Egy nő két dolog miatt a világon bármire képes és bármit bevállal. Hogy legyen gyereke és hogy ne legyen.

És ha a sok szottyadt seggű álszent fejreáll, akkor is meg fog szabadulni a terhességtől ha nem akarja megszülni a gyereket. Csak majd jön az abortusz turizmus, jönnek az angyalcsinálók mint 100 évvel ezelőtt és egy csomó nő belehal, vagy terméketlenné válik.


De mit számít ez a sok teremtés koronájának, akik már rég alkotmányba iktatták volna az abortuszhoz való jogot, ha a férfiaknak kellene szülniük.

2022. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!