Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büntetni kellene az abortusz-e...

Büntetni kellene az abortusz-ellenességet?

Figyelt kérdés
Aki ellene van, az alapvető emberi jogokat támadja, úgymint női önrendelkezés és a saját testünkhöz való jog, arról nem beszélve, hogy traumatizálja az amúgy sem könnyű döntés előtt álló nőket. Az ilyen "embert" nem igazán lehet meggyőzni arról, hogy amit gondol tarthatatlan, ezért szerintem az egyetlen helyes út, ha elzárjuk a normális többségtől.

2022. okt. 5. 13:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
94%
Támogatom, hogy a _szélsőséges_, közfelháborodást okozó megnyilatkozásokat (pl. a gyilkosozókat) büntessék, különös tekintettel a köznevelési tevékenységet ellátókra, az állami vezetőkre politikusokra, és az egyházi vezetőkre.
2022. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
100%
Akik szélsőségesen abortusz ellenesek, azokat bűntetném, de aki csak magának az, azt nem.
2023. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes egy felvetés. Aki magának abortusz ellenes, azt nem kellene büntetni, de aki már annyira szélsőséges nézeteket vall, hogy az abortusz klinika előtt kiált gyilkost, vagy tömegbe vergődve gyűlölködik, azt igen.


Akik annyira abortusz ellenesek, nekik elmondanám az én történetemet. Nem kívánt gyerek voltam...keson vették észre a terhességet. Vérszerinti anyám nem sokat foglalkozott a terhesgondozással, egy ultrahangra sem járt el, cserébe láncdohányos és alkoholista volt. Mikor meg születtem, nem sírtam fel azonnal. Szerencsémre akkor még nem lett komoly bajom ezek a szerek miatt. Szépen haza vittek egy apró házba, ahol fűtés is csak szökő évente egyszer ha volt. Bántottak, a kelleténél ritkábban kaptam enni, és volt, hogy megütöttek. Sokszor hagytak a nagyszülőkre, amíg ők elmentek lopni.

Mikor börtönbe kerültek, én árvaházba, mikor alig voltam 2 éves. (Addigra már komoly problémák alakultak ki a vesémmel, amit később ki kellett műteni.)


Az árvaházban is bántottak.....



Tudjatok sokszor gondolkoztam azon, hogy jobb lett volna elabortálni engem. Akkor nem kaptam volna ennyi sok pofont az élettől. Bár mázlimra később örökbe fogadtak, ezek a múltbéli események mint fizikai, mint lelki nyomokat hagytak bennem.



Jah, és én még a szerencsés nemkívánt terhességből született gyerek vagyok.

2023. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!