Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büntetni kellene az abortusz-e...

Büntetni kellene az abortusz-ellenességet?

Figyelt kérdés
Aki ellene van, az alapvető emberi jogokat támadja, úgymint női önrendelkezés és a saját testünkhöz való jog, arról nem beszélve, hogy traumatizálja az amúgy sem könnyű döntés előtt álló nőket. Az ilyen "embert" nem igazán lehet meggyőzni arról, hogy amit gondol tarthatatlan, ezért szerintem az egyetlen helyes út, ha elzárjuk a normális többségtől.

2022. okt. 5. 13:08
 61/93 anonim ***** válasza:
92%
#60 Ez a saját magánvéleményed, a tövény viszont mást mond erről. Persze te gondolhatsz, amit akarsz, csakhogy ez egyáltalán nem releváns.
2022. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
0%

#61 Akkor ha te lélegeztetőgépre kerülsz, és valaki fogja magát és levesz róla, az sem gyilkosság, hiszen anélkül nem tudsz életben maradni, és a természet törvénye, ha elpusztulsz.

#62 Valamikor az volt a törvény, hogy a zsidókat koncentrációs táborba kell szállítani. Azt is ugyanígy szentírásnak tartanád, ha akkor élnél?

2022. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
95%
#63 van egy nagy különbség. Az első egy fejletlen sejtcsomó, ami egy másik ember TESTÉRE van utalva. A másik egy kifejlett autonóm élő ember, aki nincs emberi testre vagy más ember energiáira utalva.
2022. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
17%
#63 Nem, de ugyanúgy sz.rt se érne az én magánvéleményem. A kommentjeimet egyébként elolvastad, amiket ajánlottam?
2022. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
20%

#63 Egy gépre és az azt kezelő orvosra/nővérre van ráutalva. Mi a különbség?

#64 Elkezdtem olvasni, aztán rájöttem, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy ilyen baromságok olvasására pazaroljam az időmet (klímakatasztrófa, stb.)

2022. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
85%
#65 Hát ha ezeket és a konkrét jogszabályt baromságnak tartod, akkor kár is beléd a szó. Bár az autós hasonlatod után már lehetett volna ezt sejteni. :D
2022. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
85%
#65 Még annyi, hogy akkor nem értem, hogy mit kérdezősködsz itt, ha a válaszokat, magyarázatokat cseszel elolvasni?
2022. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
0%
Azt árulja már el valaki hogy mégis miért csak az abortusz témára röpködtök, mint légy a szarra? Rengeteg értelmesebb kérdés van ezen a fórumon és azokra alig érkezik értelmes válasz de valamiért szinte az összes abortusz témánál egymást csépelitek totál értelmetlenül, mert változtatni nem fognak emiatt rajta semmit. xD
2022. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:
68: akkor te menjél azok alá a kérdések alá, minket itt most ez foglalkoztat.
2022. okt. 5. 16:17
 70/93 anonim ***** válasza:
48%
#68 Engem ez érdekel. :)
2022. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!