Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aláírnád ezt az abortusz-ellen...

Aláírnád ezt az abortusz-ellenes petíciót?

Figyelt kérdés

Jó kis videó...

A fiatalok gond nélkül aláírják, hogy egy kutyát ne lehessen elaltatni születés után, de ott egyből dilemmába esnek, ha ugyanez egy embernél történik, ráadásul még az anyaméhben.

Te hogyan döntenél?



2022. okt. 2. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Mind a hármat aláírnám.
A fákról és kutyakölykök elaltatásáról szóló részt aláírnám, de az emberi gyerek hadd vesszen.
Egyiket sem írnám alá.
30 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
2022. okt. 2. 11:54
 2/61 anonim ***** válasza:
15%
Én be is tiltanám, sajnos a többség szerint egy magzat csak egy sejtcsomó, semmi más. Ezért van akkora hatása a szívverés meghallásának is, akkor döbbennek rá, hogy egy emberről van szó.
2022. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
1; Egyetértek.
2022. okt. 2. 11:58
 4/61 anonim ***** válasza:
78%
Az élet az első lélegzetvételtől kezdődik Ezt nem én mondom, hanem a biblia
2022. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
93%

"A fiatalok gond nélkül aláírják, hogy egy kutyát ne lehessen elaltatni születés után, de ott egyből dilemmába esnek, ha ugyanez egy embernél történik, ráadásul még az anyaméhben."

Persze, mivel ez egy direkt az érzelmekre, nem a gondokodásra ható, manipulatív és félrevezető összehasonlítás. Természetesen ember esetében sem ért egyet senki az "elaltatásukkal" születés után. Viszont egy magzat még nem teljes értékű ember, hanem csak az lehet(ne) majd valamikor.

2022. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
4; ne erőltesd rám a vallásod. Én a tudományról beszélek és a jogról, mikortól is a fogantatás pillanatától élet.
2022. okt. 2. 12:04
 7/61 anonim ***** válasza:
72%
az emberi gyerek hadd vesszen, így is túl sokan vagyunk a bolygón
2022. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
81%
6 bocs, azt hittem, hogy ilyen vallásos fanatikus vagy, máskülönben miért írtál volna ki ilyen kérdést
2022. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
7; a hozzád hasonló hülyékből van sok, nem az életképes emberekből.
2022. okt. 2. 12:08
 10/61 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy kérdező, neked milyen volt a szülés?
2022. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!