Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aláírnád ezt az abortusz-ellen...

Aláírnád ezt az abortusz-ellenes petíciót?

Figyelt kérdés

Jó kis videó...

A fiatalok gond nélkül aláírják, hogy egy kutyát ne lehessen elaltatni születés után, de ott egyből dilemmába esnek, ha ugyanez egy embernél történik, ráadásul még az anyaméhben.

Te hogyan döntenél?



2022. okt. 2. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy depressziós vagyok, de akkor szinte mindenki az
2022. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
86%
A születés után ne is altassák el a babákat se. De az életképtelen embriót miért ne lehetne eltávolítani egy olyan nő testéből, aki nem akarja, hogy ott legyen? Nem írnék alá semmi ilyet. Sőt inkább azt kéne szigorítani, hogy ki vállalhat gyereket. Segélyre szülni, szar anyagi körülmények között, vagy alkoholista, agresszív embereknek minek? Csak tönkreteszik a gyreket. Annyi alkalmatlan ember vállal gyreket, csak ártanak szegényeknek. Ezt kellene szigorítani. Tudom, tudom, nem megvalósítható, de inkább ez, mint a kényszer elletés.
2022. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
11%
#22: Persze, csak a gazdag, jó körülmények között élő embereknek van joga élni. A többieket államilag korlátozni kell.
2022. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
6%
#23 Én se vagyok gazdag, mégse vagyok egy agresszív, pszichopata állat, mint a magyarok többsége. Vagy szerinted a gazdagok automatikusan jobb emberek is?
2022. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
81%
Jeffrey Dahmer anyja sem akarta a fiát, később el is hagyta. Tudjuk mi lett belőle. Azokban az országokban, ahol betiltják az abortuszt 20 évre rá szignifikánsan nő a bűnelkövetők száma. Ez kimutatott tény.
2022. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%
Napi abortusz téma kezdődik. xDDDDDDD
2022. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus buzgómócsing incel.
2022. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
#23 szerintem azokat kell korlátozni, ahol a szülők a segélyből alkoholt, meg cigit vesznek, a gyerek meg szakadt koszos ruhában penészes kenyeret eszik. De biztos, én vagyok a kegyetlen.
2022. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:

25 :DDD

"Jeffrey Dahmer anyja sem akarta a fiát, később el is hagyta. Tudjuk mi lett belőle."

Mint az köztudott, minden gyerekből kannibál sorozatgyilkos lesz, akit elhagy az anyja.


"Azokban az országokban, ahol betiltják az abortuszt 20 évre rá szignifikánsan nő a bűnelkövetők száma. Ez kimutatott tény."

Ha valahol több az ember, akkor általában igen, a közülük kikerülő bűnelkövetők száma is nő :DD

2022. okt. 2. 14:41
 30/61 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként Jeffrey Dahmer meleg is volt. Akkor minden gyerek, akit elhagy az anyja meleg lesz?
2022. okt. 2. 14:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!