Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aláírnád ezt az abortusz-ellen...

Aláírnád ezt az abortusz-ellenes petíciót?

Figyelt kérdés

Jó kis videó...

A fiatalok gond nélkül aláírják, hogy egy kutyát ne lehessen elaltatni születés után, de ott egyből dilemmába esnek, ha ugyanez egy embernél történik, ráadásul még az anyaméhben.

Te hogyan döntenél?



2022. okt. 2. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
19%

9

az a gyerek nem lesz életképes akinek az anyja egy másodpercig is elgondolkodik az abortuszon, csak szólok xD

2022. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
88%
A gyereknek is jobb, ha nem születik meg, nem akkora jóság ez az élet nevű rövidke szar. Ha megkérdeztek volna, én is kihagytam volna, pedig nincs különösebben rossz életem, de nem is tartom akkora nagy hűhának az egészet.
2022. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
86%
Túl van értékelve az élet
2022. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy meg ezek az igen nagy életvédők is csak addig járatják a szájukat,míg a nő méhében kotorásznak, ha már megvan a gyerek, a kutyát sem érdekli mi lesz vele.
2022. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
1%
A magyar szabályozás szerintem nagyjából korrekt. Bár amikor sejtcsomónak meg parazitának hívják egyesek a magzatot, akkor kedvem lenne betiltani.
2022. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
13%
#12-#13: "A depresszió, hivatalosan súlyos depressziós zavar (major depressive disorder, MDD), amit több mint két hétig tartó, a legtöbb szituációban fennálló lehangoltság jellemez. Többnyire társul hozzá az önbizalom hiánya, lelkesedés elvesztése a betegség előtt örömöt nyújtott tevékenységekben, kevés lelkesedés és egyértelmű ok nélküli fájdalom. Míg néhányan periódusokban élik meg a tüneteket, amik között akár évek is eltelhetnek, addig másokra általában jellemzőek azok. A betegség negatívan befolyásolja a beteg személyes életét, munkáját, oktatását, alvását, étkezési szokásait és általános egészségét."
2022. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
62%
Támogatom hogy a kutyáknak is legyen lehetőségük az abortuszra az első trimeszterig!
2022. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
88%
Persze, nyilván depressziós mindenki, aki nem jajongva visít, hogy milyen csodálatos dolog az élet. Személy szerint nem vagyok depressziós,csak egyszerűen nem tartom nagy számnak ezt az egészet, mert rengeteg a szívás, és kb ( jó esetben) 50 év az egész, amit relatíve normálisan, fájdalom mentesen, egészségesen el lehet tölteni. Tele van az egész kötelező dolgokkal, szabályokkal, kényszerekkel, hazugságokkal. Én kihagytam volna, ha előre lehetett volna tudni, és lett volna ilyen opció. Soha sem kényszerítenék erre a mocsokra még egy élőlényt.
2022. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
21%

#18: "Soha sem kényszerítenék erre a mocsokra még egy élőlényt."


Nyilván mentálisan teljesen ép vagy.

2022. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
81%
Tán azok épebbek, akik háborúba, gazdasági válságba, vagy netán nyomorba, éhezésbe szülnek? Szerintem nem. Csak addig láttok, hogy szülessen meg, hogy utána milyen élet vár rá, senkit nem érdekel.
2022. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!