Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van ha én nem akarok már...

Mi van ha én nem akarok már adót fizetni mert nem vagyok elégedett?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem vagyok elégedett a jelen politikai szituációval, átverve, becsapva, és megkárosítva érzem magam. A politikai törekvéseket nem az érdekemben érzem hanem ellenemre, és ezt nem szeretném a továbbiakban még finanszírozni is. Jóval több lehetne a fizetésem is plusz nem támogatnám az ellenem dolgozó kormánynak nevezett legálisnak elfogadott maffiaalakulatot. Lehet ilyet hogy kilépek az adófizetés terhe alól? Elvileg szabad vagyok, az alaptörvény szerint.

2022. szept. 24. 09:14
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
23%
15 - Ha nekem egy nav-os idejön ugatni, elásom a kertbe
2022. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
A rendőrök is végsősoron civilek, ők is elnyomottak, mégis kiszolgálják ezt a legális maffiát, mert mikor kivonulunk tüntetni, egy szóra azonnal éles lőszerre váltanak, pedig lehet hogy ott van a tömegben valamelyik családtagjuk is. Rendőrök nélkül semmire sem mennének a disznófejű nagyurak, valòjában a rendőr nem kevésbé bűnös mint a hatalom amit kiszolgál. Egy ismerősöm 1 évet bírt ki rendőrként, aztán közös megegyezésű felmondással távozott, mert a községben ahol dolgozott nem volt hajlandó mondvacsinált apróságokért teljesíteni azt a normát amit kiadnak mimden rendőrnek, kb. megmondják nekik hogy gyakorlatilag abból van a fizetés, amit bírságból kitermelnek. Mivel mindenkit ismert szinte, nem akarta őket elkezdeni büntetgetni, maga is arra jutott ezt nem képes csinálni, de nem is maradhat aki nem hozza a napi normát. Sajnos manapság bűn rensőrnek lenni, de ezt a 90 %-uk nem tudja amikor még tanulnak, utána meg már egszisztenciális félelemből elkezdi mégis csinálni, meg van köztük szép számmal pszichopata persze, épp mint a politikusok között is. Az ember jó szívvel adózna ha látná hogy tényleg a nép érdekképviselete a cél, de mikor azt látjuk, hogy az önön érdekeit képviselik, minket pedig még ki is gúnyolnak ha megszólalunk akkor a józan eszű ember felháborodik. Nem az adóval lenne a baj, hanem azzal mire fordítják. Én most Toroczkain látom egyedül, hogy érdemes nyomon követni, és támogatni, ha más nem egy két jó szóval.
2022. szept. 25. 14:28
 23/48 A kérdező kommentje:
Egyébként nem teljesen vaktában feltett kérdés. Állítólag lehetséges csak nagyon titkolják, nem verik nagy dobra. Szuverén kártyának hívják azok a legális független szervezetek, amelyek a diktatorikus törvénykezést kijátszva, azok kiskapuit kihasználva jöttek létre. Egy ilyen szuverén kártya helyettesíti a személyit, a személyigazolványt ki lehet dobni. Egy ilyen kártyával a rendőr hozzád sem szólhat, el lehet zavarni nyugodtan, ha kötekedik, adót sem kell fizetni, teljes szabadság van. Magyarországon is működik már, de Romániába már komplett faluk, és kisvárosok élnek így, toporzékol az állam de nem tudnak velük mit kezdeni, mikor a rendőr megállítja, és kérdez valamit, úgy válaszolnak vissza: "mi közöd van hozzá?? A magad dolgával foglalkozz már te majom" meg ilyesmiket hallottam. Ha valaki ezzel megpróbál visszélni, és bűnözni kezd, maguk intézik a dolgot, a rendőrben egyáltalán nem bíznak.
2022. szept. 25. 14:45
 24/48 anonim ***** válasza:
41%
Majd ha az ingyenélő szarházi Orbán meg a többi élősködő patkány eltakarodik, fizetek adót
2022. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Egyetértek, illetve akkor sem feltétlenül, minimum 3-szor ekkora fizetéseket kérünk, sokkal kevesebb adót, és fele ennyi élelmiszerárakat, épp úgy mint a fejlett jóléti országokban, sőt még akár jobbat is. Miért ne lehetnénk akár világelsők ebben? Azért mert a disznófejűek úgy döntöttek? Az adómegvonás az egyetlen működő út.

Vagy pedig azonnali kormányváltás, és azonnali törvénymódosítások.

2022. szept. 25. 14:55
 26/48 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk mi birkák! Nem fogunk úgy táncolni ahogy fütyülnek nekünk, ideje kicsit kézbevenni itt a dolgokat.
2022. szept. 25. 14:56
 27/48 anonim ***** válasza:
18%

Kedves Crisopher! Nagyon gyerekes vagy (talán még egy T betüt is kihagytál a nevedből...), vélhetően még igen ifjú (vagy csak a fejed lágya nem nőtt még be?!), és nagyon logikus... "az ingyenélő szarházi Orbán meg a többi élősködő patkány eltakarodik, fizetek adót"

Szóval kinek is akarsz adót fizetni? Kóros vagy, szedjél gyengébb szereket, ne minősíts olyanokat, akinek a táskáját sem vihetnéd. Soraid alapján egy fél analfabéta, sikertelen, szerencsétlen senki vagy. Hogy a te stílusodban szóljak hozzá: egy patkány senki...

2022. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
30%
Megjött a birka 🤣
2022. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
61%
Behajtják vagy mész a kaptárba, - mert nem opcionális, hogy egy életen át sarcolnak felségjogon.
2022. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
#29 Igen ez a jelen tényállás. Első körben ez is elég ha csak erre mindenki tudatossá válik hogy meg van fosztva a szabadságától, és kiszolgáltatott egy önkényuralmi rendszernek, aminek a meglétét ráadásul saját maga finanszírozza.
2022. szept. 25. 20:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!