Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van ha én nem akarok már...

Mi van ha én nem akarok már adót fizetni mert nem vagyok elégedett?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem vagyok elégedett a jelen politikai szituációval, átverve, becsapva, és megkárosítva érzem magam. A politikai törekvéseket nem az érdekemben érzem hanem ellenemre, és ezt nem szeretném a továbbiakban még finanszírozni is. Jóval több lehetne a fizetésem is plusz nem támogatnám az ellenem dolgozó kormánynak nevezett legálisnak elfogadott maffiaalakulatot. Lehet ilyet hogy kilépek az adófizetés terhe alól? Elvileg szabad vagyok, az alaptörvény szerint.

2022. szept. 24. 09:14
A kérdező szavazást indított:
Lehet ilyet.
Nem, mert nem vagyunk szabadok, az alaptörvény hazugság, azt kell tennünk amit mondanak.
11 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
82%
Lehet ilyet, feketemunkanak hivjak. En partolom.
2022. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
76%
A szabadság nem egyenlő azzal, hogy bármit megtehetsz. Az irányított, kész véleményt tartalmazó szavazásod ebben a formában manipulatív és téves.
2022. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Bármit nem is akarok tenni, pl. nem akarok lopni vagy ölni stb. elvből, nem mert tiltja valaki. De úgy érzem minden csak a hátam mögött zajlik, én már csak a kész tényekkel szembesülök, és nem az érdekemben, hanem ellenemre. Ráadásul ezt én magam finanszírozom többedmagammal. Olyan mintha én szivatnám magam. Hülyén érzem magam.
2022. szept. 24. 09:23
 4/48 A kérdező kommentje:
A fekete munkát büntetik, megkéne szavazni, hogy legális legyen. Ne kelljen mindenért fizessünk, mert amúgy sincs sok, nem nagyon van miből, mert kéne az a pénz is, amivel az ellenünk irányuló törekvéseket finanszírozzuk.
2022. szept. 24. 09:25
 5/48 anonim ***** válasza:
90%
Ha átköltözöl egy másik országba akkor itt nem kell a munkabéred után adózni és ha nem itt költöd el a fizetésedet sem akkor a forgalmi adóból sem jut az államnak. Az országhatáron belül legálisan nem tudsz kilépni az adózás hatálya alól.
2022. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Lemehetnének az élelmiszerárak is, a multik mindenképp degeszre keresik magukat, sokkal kissebb árak mellett is, a fizetések pedig emelkedhetnének, többet ér ennél a munkánk. Azért születtünk hogy gürcöljünk?
2022. szept. 24. 09:28
 7/48 A kérdező kommentje:

#5 Akkor hol a szabadság? Itt születtem, ez a hazám, miért kell kiszolgálnom és finanszíroznom egy engem sanyargató hatalmi alakulatot?

Mi van ha én nem akarom finanszírozni a létüket, mert nem az érdekemben működnek?

2022. szept. 24. 09:31
 8/48 anonim ***** válasza:
89%
Nem, semmi ilyesmi nincs az alaptörvényben. Ha nem tetszik a kormányzat, szavazhatsz ellene a következő választáson.
2022. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
66%
A pénzed ~70%-a (s most lehet, keveset mondtam), adóra megy el. Mi nem tetszik ebben? Ilyen a modern jogrendszer 🤷‍♂️.
2022. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
41%
Én se akarom már ezeket finanszírozni. Igazából vállalkozásba kéne kezdeni bejelentés nélkül. Szerintem az működőképes dolog. A tevékenységi kört titkosítom és a bevételt is, más embernek semmi köze hozzá. Kizárólag felnőtt emberek számára szolgáltatok, két felnőtt ember dolgába, pedig senkinek semmi beleszólása nincs
2022. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!