Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az egyszeri lét jogán...

Ha az egyszeri lét jogán elégedetlen vagyok a magam, a mások, a társadalom helyzetével, mert jobbat akarok, mert jobbat érdemlek, akkor én is liberális vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem jó ez a cikk és a liberálisok meghatározása benne, mert én is ilyen vagyok, elégedetlen mindennel, mert nem akarok megalkudni a jelenlegi helyzettel, mert jobbat akarok, mert jobbat érdemlek

[link]


2018. júl. 29. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem, te csak a tipikus magyar vagy, akinek soha semmi nem jó, ezért soha nem tud boldog lenni.
2018. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem feltétlenül.


Akkor vagy liberális, ha fertő dolgokat akarsz, mint pl színes migránsok, melegházasság, nemek összemosása....stb

2018. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Ma mindenki liberális, aki gondolkodni mer és nem csak azt mondja, hogy minden tökéletes.

Szóval üdv a klubban a köcsög nemzetellenes sorosista ügynök libsik közt. :-D

(a sor tetszés szerint bővíthető jelzőkkel, jobber barátainknak nagyon termékeny a fantáziája, ha mások mocskolásáról van szó)

2018. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a cikknek mi köze a "jobbat akarok, jobbat érdemlek"-hez. Amúgy a jobbat te fogod megteremteni magadnak, nem Orbán.
2018. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A saját és mások jólétét kívánod. Elárulnád hogy mi a fene köze van ennek ahhoz hogy liberális vagy vagy nem?
2018. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, egy LIBERÁLIS azt szeretné ha mindenkinek jó lenne, míg a többiek álszenteskedően maguknak akarják, hogy jó legyen és ezért ha módjuk van, képesek mindenre, hazudni, butítani, háborúzni stb. ez mindig is így volt
2018. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne kategorizáld be magad valahova, ha már egyszeri léted van, hanem maradj szabad.

Nehéz kérdés, mert elégedetlennek lenni nem jó, ahhoz pedig hogy elégedett tudj lenni vagy be kell csukni a szemed, vagy tenni kell valamit, de egyedül nem tudsz sokat tenni. Ugyanakkor amint mindenki így gondolkodik hogy egyedül nem tud tenni semmit, máris nem történik semmi. Nehéz ügy.

2022. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!