Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Toroczkai úr...

Mit szóltok Toroczkai úr orbánhoz intézett leveléhez?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok hány embernek kell összegyűlnie ahhoz, hogy orbán haderővel se tudja megállítani Toroczkai úr szándékait?

2022. szept. 8. 22:26
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/133 anonim ***** válasza:
32%

"De Te ,csak a magyar döntést kritizálod" - meglepő lehet de valahogy sehol màshol nem indult országos kampány a menekültek ellen. Hozzáteszem hogy ha ennek bárhol létjogosultságot keresünk akkor az pont Németország és a skandináv államok ahol sok bevándorló hátterű lakos él ès kifejezetten célállomások.

"És csak Dél-Afrikában? :D

És ők is szégyelltek ezt?" - igen, mert ők arról tudnak nyilatkozni és igen, ők is szégyellik hogy ez a helyzet. Talán büszkének kellene rá lenni?

"Aha,szóval szerinted csak az volt okés mikor kevés beleszólásunk volt a dolgokba, kvázi félig elnyomás alatt voltunk" - sehol sem írtam ilyet. Azt írtam hogy a Monarchia megszűnése óta tehát kb. 100 éve nincs olyan politukus, akire büszkék lehetnénk. Hozzáteszem az ország kb 500 éve azon bizonyos testrész rosszabbik oldalán foglal helyet rendszeresen, elég sokat elmond hogy milyen vezetői voltak

"Csak azért kérdeztem hogy kellemetlen e, mert láthatólag rühelled az országot, csak rossz hírét kelted, hazudsz is ennek érdekében ,és megtagadod a magyarságod is. Ezek után jogos a kérdés ,mit csinálsz épp itt? Elmondod a véleményed, okés, de miért? Mi célból pazarlód erre balkáni koszfészekre a drága idődet,mikor az AFrika barátaiddal is szidhatnád ezt a "rasszista" országot? :D" - sajnos hazudnom nem kell, az emberek maguk tesznek róla hogy ne kelljen. A véleményemet pedig egy GyK szintű oldalon szerintem nyugodtan közzétehetem

2022. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/133 anonim ***** válasza:

"meglepő lehet de valahogy sehol màshol nem indult országos kampány a menekültek ellen. Hozzáteszem hogy ha ennek bárhol létjogosultságot keresünk akkor az pont Németország és a skandináv államok ahol sok bevándorló hátterű lakos él ès kifejezetten célállomások."


Nem, igazad van.

Helyette a polgárok megkérdezésé nélkül ,beengedtek pár millió teljesen eltérő rasszú, kultúrájú embert , akik szimplán a jobb élet reményben indultak útnak.

Mellékesen felgyújtottak pár száz menekültszállást a Németországban anno. Az sokkal jobb!:D


"És ők is szégyelltek ezt?" - igen, mert ők arról tudnak nyilatkozni és igen, ők is szégyellik hogy ez a helyzet. Talán büszkének kellene rá lenni?"

Mondjuk Ők legalább nem hazudtak mikor mondtak hogy Afrika gáz ha fehér vagy,nem úgy mint Te nekik!


"sehol sem írtam ilyet. Azt írtam hogy a Monarchia megszűnése óta tehát kb. 100 éve nincs olyan politukus, akire büszkék lehetnénk. Hozzáteszem az ország kb 500 éve azon bizonyos testrész rosszabbik oldalán foglal helyet rendszeresen, elég sokat elmond hogy milyen vezetői voltak"


Ezzel még kicsit egyet is tudok érteni,csak az előzőben nem fejtetted ki...


"sajnos hazudnom nem kell, az emberek maguk tesznek róla hogy ne kelljen. A véleményemet pedig egy GyK szintű oldalon szerintem nyugodtan közzétehetem"


De, hazudsz sajnos.

A véleményed meg senki sem mondta hogy nem fejtheted ki.Sőt .

Csak megkérdeztem ezen túl mi a cél ha ennyire utálod az országot meg a benne élőket. Miért foglalkozol vele ha anynira ciki akint hogy letagadod?

Csak nem válaszoltál, ahogy több, neked nem szimpatikus kérdésre sem eddig...

2022. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/133 anonim ***** válasza:
0%

"Helyette a polgárok megkérdezésé nélkül ,beengedtek pár millió teljesen eltérő rasszú, kultúrájú embert..." - demokratikus választások vannak mindenhol, a bevándorlásellenes szélsőjobbos pártok valahogy nem nagyon nyernek sehol, sőt. Annak ellenére sem hogy a migránsok már állítólag fél Európát felégették

"Mondjuk Ők legalább nem hazudtak mikor mondtak hogy Afrika gáz ha fehér vagy,nem úgy mint Te nekik!" - nem hazudtam, Magyarország tele van frusztrált rasszista idiótákkal, akik azért nem ölnek embereket mert errefelé nem szokás fegyverrel járkàlni és szerencsére ezt be is tartatják

"Miért foglalkozol vele ha anynira ciki akint hogy letagadod?" - időtöltês ez is mint az olvasás, filmnézés, állatkertbe járás. Te nem ezért vagy itt?

2022. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/133 A kérdező kommentje:
Olyan vagy mint egy gyáva kutya aki elszalad pedig nem is akarta senki bántani, és messziről visszaugat :) Megsimogatnálak hogy ne félj csak túl gyáva vagy idejönni. :)
2022. szept. 11. 09:58
 75/133 A kérdező kommentje:
Hallottam már sokat a kinti körülményekről, kuss a neved, első vagy akit elzavarnak leépítéskor, nyalnod kell mindenkinek, persze ezeket már jól megszoktad, de szomorú sors.
2022. szept. 11. 10:01
 76/133 anonim ***** válasza:
73%
#75: az egyből feltűnt hogy csak hallomásból tudod, ha kimozdultál volna a faluból bàrmikor akkor nem írnál ilyeneket :D
2022. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/133 anonim ***** válasza:
24%
Torokczukorka úr, vagy nevezzük a rendes nevén: Tót, inkább ne írogasson leveleket senkinek. Orbánnal egy szinten vannak, levelezzenek privátban, ha akarnak, de az ellenzékesdit eljátszani fölösleges.
2022. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/133 anonim ***** válasza:
26%

"Orbánnal egy szinten vannak, levelezzenek privátban, ha akarnak, de az ellenzékesdit eljátszani fölösleges."


Pedig jobban csinálja , mint az egyesült ellenzéknek csúfolt valami.

2022. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/133 anonim ***** válasza:
15%

73

"demokratikus választások vannak mindenhol, a bevándorlásellenes szélsőjobbos pártok valahogy nem nagyon nyernek sehol, sőt. Annak ellenére sem hogy a migránsok már állítólag fél Európát felégették"


Az Afd durván jött fel ,míg meg nem egyezett Merkel a törökökkel.

Az olaszok most választanak ,komoly,jobboldali fordulatra van esély.

A svédeknél sosem volt ilyen erős a szélsőjobb,mint most .

Mondjuk a 2 egy óra sem volt annyi robbantásos merénylet,lövöldözés mint most. És nagyon úgy tűnik, hogy nem Hans,meg Ulric hülyült meg .

Hanem megtórtént amitől féltünk,és félünk

Amiért épült a kerítés.

Ezek okkal történnek

Nem mindenhol olyan erős a PC kultúra még ,nálunk ezért nem a baloldal van hatalmon,és mernek az emberek jobbos irányban gondolkodni.


Még nem égették fel fél Európát.

Most csak a lehetőséget kapják meg miattatok,hogy számottevő mennyiség legyen Európában ,és a fogyatkozó őslakosokat túl szaporodják.Ha meg lesz a kellő érdek érvényesítő súlyuk,akkor fog kiderülni hogy az a kísérlet,amit a bőrünkre folytattok,mennyire veszélyes!

Majd visszatérünk erre 20 év múlva. Megnézzük az addigra sok helyen többségében kerülő ,bevándorlók lakta részek,mennyire lesznek élhetőek,és biztonságosak Európai szemmel..

Az említett svéd példát nézve ,semmi jóra nem számíthatunk...


"nem hazudtam, Magyarország tele van frusztrált rasszista idiótákkal, akik azért nem ölnek embereket mert errefelé nem szokás fegyverrel járkàlni és szerencsére ezt be is tartatják"


Nos,van benne valami .Csak valószínűleg elbeszéltünk egymás mellet,mert pontatlanul fogalmaztál ...

Ezek, akikről beszélsz ,egy sajátos szubkultúrához tartoznak

Nagyon rasszisták.

Külön negatív szavakat, jelzőket használnak az őslakos magyarokra.

Gadzsó,paraszt,kutya..

Ők nem tartják ezért magukat magyarnak .

Érthetően,akik így viselkednek,vélekednek ,azokat mi sem tartjuk annak...

Gyakran hordanak kést magukkal ,igy próbálnak bejutni szórakozó helyekre ,az autóban akár kardokat is .

Gyakran szurkálnak ,komoly sérüléseket okozva ,vagy akár halált is .

Álltalában többen támadnak,mindig az övéknél kisebb létszámot,vagy gyengébbeket, és akkor is inkább hátulról szúrnak .

(Nem rég történet egy új esett ,ezért a Mi Hazánk hétvégén, Nyíregyházán demonstrált )

Terrorizálják a többségi társadalmat ,az öreget vidéken a teljesen megfélemlítik,sok esetben csicskaztatják.Nem a fehér magyarok öket,hanem pont fordítva...

A lista nagyon hosszú .

A magyarok annyira nem rasszisták,hogy hogy hagyják ezt. Még!

Az egyesült ellenzéki pártok,és a velük összekacsintó mainstrem média ezt eltagadjàk.Annak ellenére hogy magyarok százezrei érzik a bőrükön ezt nap mint nap.

A Mi Hazánk nem tesz igy,ezért nácinak tárják.


Most már megértem hogy a fent említett, agresszív népcsoporttól óvod ,Afrikai barátaid.

Csak ki goboztuk!

Csak kérlek, jelezd nekik hogy ezek nem magyarok.


"időtöltês ez is mint az olvasás, filmnézés, állatkertbe járás. Te nem ezért vagy itt?"


Nem, engem érdekel hogy hogyan gondolkodnak a honfitársaim.

A honfitársaimat ne vedd magadra kérlek,nem akartalak megsérteni!

És szeretem ezt az országot ,a benne lakókkal együtt.

Veled ellentétben nem tagadom meg sem az országom,sem a benne lakókat,és hazugságot sem terjesztek róluk!

Viszont én nem megyek oda kiabálni,hazudozni ahonnam eljöttem,és még meg is tagadom.

A kérdező a 74 ben,durván fogalmazott.

De értem amit mondani akart ,és igen,ez a jelenség valós .

Ha már kimentél,igazolnod kell folyton hogy jól döntöttél,és ezért is teszed hogy csak negatív dolgokat állitasz,,akkori is ha nem igaz .

Így érzed igazoltnak a döntésedet.

Emberi tulajdonság.

Kar hogy nem tudsz ezen felül emelkedni...

2022. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/133 anonim ***** válasza:
67%

77

Torokczukorka mi?

Ez tálaló.

Torokra vennéd mi?:D

2022. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!