Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Toroczkai úr...

Mit szóltok Toroczkai úr orbánhoz intézett leveléhez?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok hány embernek kell összegyűlnie ahhoz, hogy orbán haderővel se tudja megállítani Toroczkai úr szándékait?

2022. szept. 8. 22:26
 111/133 anonim ***** válasza:
25%

109. "aztán gyáván azt mondod,hogy nem úgy románoztam."


Dehogyis, én PONTOSAN ÚGY ROMÁNOZTAM! Hogy lehet románokat máshogy románozni, mint hogy románok???


Hát ha egyszer román a felesége, akkor a közös gyermekeik félrománok, mik lennének?


Nem átvitt értelemben románoztam, nem képletesen, nem alaptalan sértegetésből - úgy románoztam, ahogy egy románt románozni szokás. Vagy egy angolt angolozni.


Én vagyok a hibás, hogy szegény Mihaela román, s a gyermekei - értelemszerűen - félrománok?


Nem is volna baj - de egy tót származású ember, akinek román a felesége és három félromán gyereke van, az NE LEGYEN KIREKESZTŐ, mert szánalmas! Ahogy egy zsidó se legyen antiszemita, lehetőleg! Egy anyuka meg ne daráljon mesekönyveket!

2022. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/133 anonim ***** válasza:
75%

109 "Dobrevnél nem zavar amúgy?"


De, baromira zavar! Az Apró villából ne politizáljon senki és ne papoljon européer nyugatosságról!


De a Bohóckainál még a Dobrev is egy fokkal tisztességesebb: legalább befogja a száját és nem kommunistázik meg gyűlölködik, hanem szemérmesen KUSSOL erről!


Ja, és VÁLLALJA A NEVÉT meg a felmenőit - pedig átnevezhetné magát Vitéz gyurcsányfalvi Dobreviczky Klarissza nemzetes asszonynak és felcsaphatna szélsőjobboldali politikusnak! :-))))))


A Mi Hazánkba tökéletesen illene! :-))

2022. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/133 Pikk Ász ***** válasza:
0%
És még mindig megy... :D:D:D
2022. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/133 anonim ***** válasza:
9%

110


Simán lehet hogy később tudta meg,az én ismertségi körömben is történt ilyen.

De amúgy nagyon magasából nem érdekel egy bukott jobbikos politikus családfája.

Benézted, és gyorsan kellet valami ok,hogy miért beszélsz róla,pedig csak jó alany volt a bugyuta gúnynévhez. Nem volt neked ott mélyebb mondani valód. Ahogy nem is szokott. :)


111

"Dehogyis, én PONTOSAN ÚGY ROMÁNOZTAM! Hogy lehet románokat máshogy románozni, mint hogy románok???



Hát ha egyszer román a felesége, akkor a közös gyermekeik félrománok, mik lennének?



Nem átvitt értelemben románoztam, nem képletesen, nem alaptalan sértegetésből - úgy románoztam, ahogy egy románt románozni szokás. Vagy egy angolt angolozni."


De csak ki bújt a szög a zsákból. Ha egyáltalán nem zavar, akkor miért emeleted ki?

Kérdezte valaki? Visszaolvasva nem történt ilyen.

Magadtól keztél kényszeresen románozni. Igazolva hogy miért nem gyerekes gúnynevet adni .Semmi köze a kettőnek egymáshoz!

Szóval kezd nagyon vicces lenni a vergődés.:D

Állítólag aki nem rasszista az csak embereket lát.: D


"Én vagyok a hibás, hogy szegény Mihaela román, s a gyermekei - értelemszerűen - félrománok?"


Nem ,azért vagy hibás mert azt gondoltad a vitánkban ez majd érv lesz, de nem is volna szabad észre venned,ha annyira más lennél mint Toroczkai. :D

Aki olyannak alítja be magát mint Te, az nem tartja fontosnak hogy kinek milyen származású a felesége...

Te nem ilyen vagy.Ergo kirekesztő is vagy :)



"Nem is volna baj - de egy tót származású ember, akinek román a felesége és három félromán gyereke van, az NE LEGYEN KIREKESZTŐ, mert szánalmas"

Mitől kirekesztő?

Mert beszél létező problémákról?

Mert károsnak tartja az Lmbtq probagandát?

Ez,tíz- tízenötéve még normális volt!


"Egy anyuka meg ne daráljon mesekönyveket!"

Nem sima "mesekönyv" volt,hanem olyan amiben megkérdőjelezhető tartalom van, egész kis gyerekeknek.ezeket nyugodtan daráljanak,nagyon jó figyelem felkeltés volt arra,hol tart már ez az elmebeteg probaganda...

A baloldal elmebeteg szárnya ,meg több klasszikus filmet,könyveket támad ,tüntet el.

Azokról nem látlak keseregni...



112

Képzeld itt egyetértünk addig hogy: "De a Bohóckainál még a Dobrev is egy fokkal tisztességesebb: legalább befogja a száját és nem kommunistázik meg gyűlölködik, hanem szemérmesen KUSSOL erről!"


Ez megint hülyeség.

Elég távol vagyok Dobrevtől,de Te azt veted a szemére hogy mit csinált nagyapja!

Mi vagy Te hogy ősök bűnével vádolod az unokákat?

Ez a baloldali hülyeség ,hogy mások bűneiért kell vezekelni,mint a térdelés, teljesen beteg, és téged is megfertőzött.

Akár Dobrev,akár Toroczkai ,igenis nyugodtan bírálják a kommunizmust ,ha ők nem voltak azok !


"A Mi Hazánkba tökéletesen illene! :-))"


Dehogy illene.

Sosem lesz Mi Hazánk tag. Ne is álmodj róla. :)

2022. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/133 anonim ***** válasza:
78%
én inkább star wars nézek. jó az Obi van? most kezdenék neki
2022. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/133 anonim ***** válasza:
95%

115

Én eléggé szeretem a régebbi sw-t,de az OBI van nem jött be.

A Mando igen.

2022. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/133 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám hogy Toroczkaikirekesztő, a bűnözést üldözi nem a nem magyarokat. Bizonyára erre majd ügyelni fog, vagyis egy kicsit több hangsúlyt fog fektetni arra hogy a bűnt üldözi, és nem a nem magyarokat, hiszen maga sem tiszta magyar. Nem gondolom hogy rasszista. Ellenben most az új videójában az 1000 összegyűlt kopasz között már akadhat rasszista, arra nincs garancia hogy nincs köztük rasszista, ezt Toroczkai is tudhatja. Az a kérdés mekkora erőfeszítéseket fog annak érdekében tenni, hogy a bűn eltörlése közben, vagyis a bűnözők felszámolása közben, a dolognak ne legyen ártatlan nem magyar vagy nem tiszta magyar elszenvedője. Azért azt is leszögezhetjük, hogy habár mellette állunk, de óriási a felelőssége, és ha csak egyetlen egy ártatlan nem magyar elszenvedő is lenne, az csak az ő lelkén szárad, és olyan düh fogja követni, mint amennyire most ő dühös a késeléses támadás miatt. Megjegyzem a dühe jogos, de ővele szemben is jogos lenne, ha a feltett dolog megesne. Nyílván a teljes felelősség az övé, mert ő az aki szabályozni tudja ezt még most, még időben.
2022. szept. 18. 08:11
 118/133 anonim ***** válasza:
34%

117 Az a baj, hogy Toroczkaki-Rekesztő Lászlónak ezek a választói. Nem fog tudni ellenük politizálni, mert tőlük kapja a szavazatait, normális értékrendű, épelméjű ember nagyon kevés szavaz rá.


Nincs hely a politikai palettán számára, csakis a szélsőjobbon. Muszáj a nackó szavazói felé gesztusokat tegyen. Úgyhogy nem ő dönti el, mit képvisel....

2022. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/133 anonim ***** válasza:
17%
#118 Ha túlzásba viszi, a nagy "demokraták" betiltják a pártot, Toroczkait meg börtönbe zárják.
2022. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/133 anonim ***** válasza:
50%

#119 Bárcsak úgy lenne, de sosem fogják. Még akkor sem tiltották be a szélsőjobbot, amikor konkrét terrorcselekmények történtek miattuk!


Gyerekeket öltek meg, rálőttek emberekre, Molotov-koktéllal is támadtak szórakozóhelyeket - és SEMMI.


Röhögve megmaradt a jobbik is, a belőle kiszakadt mihasznák is, akik uszították az elkövetőket. Sumák Előd, aki a konkrétan gyilkolásra uszító kurvuc nimfó mögött állt, most közpénzen élvezi a megélhetési politikusbűnözők túlfizetett életét a könyvdaráló feleségével együtt a Parlamentben - a mi adónkból!


Toroczkaki dettó, miután levezényelte egy fél város felgyújtását, a tévészékház-ostromot és a terrorista gyilkosokkal is jóban volt, Budiháziról nem is beszélve...


Csoda, hogy Budiházit lecsukták valahogy...


Itt ezek mindig mindent megúsznak, a demokraták sajnos puhapoetsűek mifelénk...

2022. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!