Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Toroczkai úr...

Mit szóltok Toroczkai úr orbánhoz intézett leveléhez?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok hány embernek kell összegyűlnie ahhoz, hogy orbán haderővel se tudja megállítani Toroczkai úr szándékait?

2022. szept. 8. 22:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/133 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is várom az észérveket.
2022. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/133 anonim ***** válasza:

60

Részben egyet is értettem pár dologgal amit írtál,de aztán sikerült igazolnod a kérdezőt.

Csak kijött...

"nemhogy valaki visszamenjen abba az észak-balkáni koszfészekbe"

2022. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/133 anonim ***** válasza:
0%
#62: stimmel, fenn is tartom a válaszomat. Magyarország az Európai Unió nélkül pont olyan balkáni koszfészek lenne, mknt most Szerbia kb.: korrupt politikusok, ügyeskedő kisemberek, néha egy-egy sportsiker. Ismétlem: ezért senki sem fog hazamenni
2022. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/133 anonim ***** válasza:
62%
Na,ezért nincs neked hazád.
2022. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/133 anonim ***** válasza:
50%
Igen ezt már hallottuk :D pontosan miért is gondolod ezt?
2022. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/133 anonim ***** válasza:

65

Mert ha valaki szereti ,az nem beszél így róla.

Nem a politika miatt,nem Orbán Viktor,vagy Gyurcsány,vagy Toroczkai miatt fogom szeretni,vagy nem szeretni.

Ez az ország egy csodás hely .

Nem értem azt aki így beszél róla.

2022. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/133 anonim ***** válasza:
0%
Nem érted? Próbálj meg az afrikai barátaid szemébe nézni amikor megkérdezik hogy megéri-e Magyarországra látogatni és el kell mondanod, hogy "hát nézd, az emberek nem igazán beszélnek nyelveket és rasszisták, mindenki megpróbál majd lehúzni és sanszos hogy beléd fognak kötni". Vagy amikor a spanyol kolléga megkérdezte áprilisban hogy akkor ti is olyanok lesztek mint Fehéroroszország? Amióta Viktor ezt a kelet-nyugat hintapolitikáját csinálja a háború miatt én már inkább letagadom hogy honnan jöttem
2022. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/133 anonim ***** válasza:

67.

"Nem érted? Próbálj meg az afrikai barátaid szemébe nézni amikor megkérdezik hogy megéri-e Magyarországra látogatni és el kell mondanod, hogy "hát nézd, az emberek nem igazán beszélnek nyelveket és rasszisták, mindenki megpróbál majd lehúzni és sanszos hogy beléd fognak kötni".


Ez nem semmi.

Szóval azt terjeszted hogy Magyarországon a feketéket bántják...

Ez ordas nagy kamu. De gondolom ezt sugallja a mainstrem média, még ha konkrét esetben nem is bővelkednek, de ez mit számít nem igaz? :D

Itthon amúgy barnák bántják a fehéreket, hétről hétre.

Nema többségi tárdadalom a barnákat,hanem fordítva. Ekkora a rasszizmus..

Mellesleg a magyar egy befogadó nép.

Csak tudni kell viselkedni.

Van itthon párszázezer, vagy talán még több Kínai ,akik máshogy néznek ki, más a bőrszínük ,más a vallásuk, nem keverednek ,még sincs senkinek sem bajuk velük. Az Afrikaiakat meg bántjuk. :D Hogy van ez?


Mond csak, ezek az Afrika barátok is a szívükön viselik a mi sorsunkat?

Ők is elcsukló hangon közlik hogy Afrikában fehérként mi vár ránk?

Hogy a turista részeken kívül csak fegyveres kisérővel biztonságos?

Hogy Dél-Afrika megmutatta mi az igazi rasszizmus?


" Vagy amikor a spanyol kolléga megkérdezte áprilisban hogy akkor ti is olyanok lesztek mint Fehéroroszország?"

Nahát, nekem a német kollégám meg irigykedett ,mert a városrész ahol él(Bonn) teli van pár éve arab bevándorlókkal, ami kicsit sem vált az ott élők előnyére. Most mond meg...


"Amióta Viktor ezt a kelet-nyugat hintapolitikáját csinálja a háború miatt én már inkább letagadom hogy honnan jöttem"

Nincs az a politikus akiért letagadnám a magyarságom!

Te miért teszed? A környezted talán általánosit?:D

Amúgy nem kellemetlen magyarul írni egy magyar fórumra, magyarokkal vitázni? :D

2022. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/133 anonim ***** válasza:
0%

"A magyar egy befogadó nép" - egy szögesdrót kerítés van a határon és hónapokig ment a plakátkampány, olyanok ellen akik nem is akartak itt maradni, miről beszélsz?

"Ők is elcsukló hangon közlik hogy Afrikában fehérként mi vár ránk?" - igen, figyelmeztettek hogy Dél-Afrikában nem mindenhol biztonságos fehérként. Szerintem ennyit bàrki megtehet ha tudja hogy vannak rázós helyek.

"Nincs az a politikus akiért letagadnám a magyarságom!" - a Monarchia megszűnése óta nincs olyan akire büszkék lehetnénk

"A környezted talán általánosit?:D" - szerencsére nem, intelligens emberekkel vagyok körülvéve. Egyszerűen ennyire ciki

"Amúgy nem kellemetlen magyarul írni egy magyar fórumra, magyarokkal vitázni? :D" - egyáltalàn nem, máshol is aktív vagyok, nem csak ez tölti ki az időmet

2022. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/133 anonim ***** válasza:

69

"egy szögesdrót kerítés van a határon és hónapokig ment a plakátkampány, olyanok ellen akik nem is akartak itt maradni, miről beszélsz?"


Arról hogy befogadónk vagyunk, nem hülyék. Szerinted Afrikai barátaid(persze ők nem ,hisz lebeszéled őket errők :D ),vagy az említett Kínaiak hogy érkeztek ,érkeznek?

Amúgy a németek megfizették a törököket hogy ők húzzanak szögesdrótót, az osztrákok meg kapukat építettek szárnyakkal . :)

De Te ,csak a magyar döntést kritizálod!

Elindult anno az arab világból egy pár millió ember.

Akik mind Szírek voltak, még a fekete afrikaiból érkezők is.

Hogy hogy nem, papírja kb senkisen sem volt!

Gondolom akkor szerinted korlátlan mennyiségben érkezhetnek az EU-ba, bárhonann...


"igen, figyelmeztettek hogy Dél-Afrikában nem mindenhol biztonságos fehérként. Szerintem ennyit bàrki megtehet ha tudja hogy vannak rázós helyek."


Igen, nem mindenhol ?:D

Na nem mondod!

Nem lett volna felsorolni azt a pár helyet ahol igen?

És csak Dél-Afrikában? :D

És ők is szégyelltek ezt?

Esetleg próbáltak letagadni az Afrika mivoltukat? (Nyilván irónia..)

Vagy ez csak ilyen libsi sajátosság?


"a Monarchia megszűnése óta nincs olyan akire büszkék lehetnénk"

Aha,szóval szerinted csak az volt okés mikor kevés beleszólásunk volt a dolgokba, kvázi félig elnyomás alatt voltunk.. Ezzel az erővel írhattad volna a 40 éves kommunista elnyomást is.


"szerencsére nem, intelligens emberekkel vagyok körülvéve. Egyszerűen ennyire ciki"

Ha nem általánosítanának, akkor nem volna ciki! Ez ilyen egyszerű!


"egyáltalàn nem, máshol is aktív vagyok, nem csak ez tölti ki az időmet"

Csak azért kérdeztem hogy kellemetlen e, mert láthatólag rühelled az országot, csak rossz hírét kelted, hazudsz is ennek érdekében ,és megtagadod a magyarságod is. Ezek után jogos a kérdés ,mit csinálsz épp itt? Elmondod a véleményed, okés, de miért? Mi célból pazarlód erre balkáni koszfészekre a drága idődet,mikor az AFrika barátaiddal is szidhatnád ezt a "rasszista" országot? :D

2022. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!