Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Toroczkai úr...

Mit szóltok Toroczkai úr orbánhoz intézett leveléhez?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok hány embernek kell összegyűlnie ahhoz, hogy orbán haderővel se tudja megállítani Toroczkai úr szándékait?

2022. szept. 8. 22:26
 121/133 anonim ***** válasza:
67%

"Bárcsak úgy lenne, de sosem fogják."

Remélem, nem tartod magad demokratának.


"Gyerekeket öltek meg, rálőttek emberekre, Molotov-koktéllal is támadtak szórakozóhelyeket - és SEMMI."

Hol és mikor történt ilyen?


"Toroczkaki dettó, miután levezényelte egy fél város felgyújtását, a tévészékház-ostromot és a terrorista gyilkosokkal is jóban volt, Budiháziról nem is beszélve..."

Mikor gyújtottak fel egy fél várost? Milyen terrorista gyilkosokról beszélsz? A tévészékház-ostrom igaz, akkor lett Toroczkai nemzeti hős.

2022. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/133 anonim ***** válasza:
30%
Lackó mint nemzeti hős :D jó hogy szobrot nem kap azzal a kuglifejével :D :D
2022. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/133 anonim ***** válasza:
63%

121)


1. "Remélem, nem tartod magad demokratának."


Én ŐKET nem tartom demokratának (és nem is azok - ők se annak tartják magukat!).


Normális demokráciákban a demokrácia ellenségeit bizony nem dédelgetik, hanem megbüntetik.


Meg kell nézni Európa egyik legrégebbi demokráciáját, Franciaországot! Ott nem szarakodnak, betiltják a burkinit, jól megsorozzák a szélsőjobbot, a szélsőbalt, válogatás nélkül!


A demokratikus szabadságjogok le vannak írva szépen, aki azokkal szembemegy, az kap a pofájára.


Demokratának lenni nem azt jelenti, hogy babusgatod a demokrácia ellenségeit, hanem, hogy MEGVÉDED A DEMOKRÁCIÁT!


A magyar alaptörvényben is benne van, csak nem veszik komolyan, hogy az ÁLLAMREND MEGDÖNTÉSÉRE tett minden kísérlet büntetendő!



2. "Hol és mikor történt ilyen?"


Te elfelejtetted a romaellenes terrorcselekményeket?


[link]



És a molotov-koktélos támadást??? [link]



3.) "Mikor gyújtottak fel egy fél várost? Milyen terrorista gyilkosokról beszélsz? A tévészékház-ostrom igaz, akkor lett Toroczkai nemzeti hős."


Hát jó tudni, hogy nemzeti hőssé újabban úgy kell válni, hogy vandalizálsz és garázda magatartást tanusítasz, felgyújtasz közintézményeket...


Nagy bajban van az a nemzet, amelyiknek ilyen nemzeti hősei vannak...

2022. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/133 anonim ***** válasza:
67%

"Én ŐKET nem tartom demokratának (és nem is azok - ők se annak tartják magukat!)."

Miért nem azok? Nem ők akarják elhallgattatni és betiltani az ellenvéleményt.


"Te elfelejtetted a romaellenes terrorcselekményeket?"

Melyik elkövető volt a Mi Hazánk vagy az akkori Jobbik tagja? (Mellesleg cigányok rendszeresen követnek el magyarellenes terrorcselekményeket, az nem zavar?)


"És a molotov-koktélos támadást???"

Aminek tudtommal azóta sincsenek meg az elkövetői.


"Hát jó tudni, hogy nemzeti hőssé újabban úgy kell válni, hogy vandalizálsz és garázda magatartást tanusítasz, felgyújtasz közintézményeket..."

Mondj egy forradalmárt, aki békés úton döntött meg egy diktatúrát!


Illetve megismétlem azokat a kérdéseimet, amelyekre nem válaszoltál: Hol és mikor öltek meg gyerekeket? Mikor gyújtottak fel egy fél várost? Milyen terrorista gyilkosokról beszélsz?

2022. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/133 anonim ***** válasza:
11%

124

Én is nagyon várom a válaszát!

Persze lehet hogy épp újabb gyerekes gúnyneveket talál ki a Toroczkaira, vagy a többi Mi Hazánkos politikusra, stb.. :)

Szegény nagyon a padlón van, hogy nem csak az összellenzék van mint alternatíva,és a Mi Hazánk szépen növekszik.

2022. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/133 anonim ***** válasza:
32%

Azt, hogy Bidéházy terrorcselekmények és azok előkészületei miatt ül, azért ugye tudjátok? A romagyilkosságokról tudtok (ahol gyermek áldozat is volt)? A molotovkoktélos támadásokról tudtok?


Hunnia, betyársereg, agyarok nyilai, a kurvuc nimfó felbújtó szerepe? Mond valamit?


Nem én mondtam ítéletet ezekben az ügyekben, hanem független bíróság! Jogerősen!


Csak Budiházi és társai ülnek, de a bűnbanda fehérgalléros politikusbűnözői, Sumák Előd, Tótlaca (alias Bohóczkai) ugyanolyan bűnrészesek (felbújtásban mindenképp)!


A mentelmi jog, a külföldi szerver, a maszk mögé bújás és más sumákságok mögé bújva a rafkósabbja megússza.


Bidéházyt is megpróbálták mentelmi jog mögé bújtatni, de hiába jelölték, senki nem szavaz rá...

2022. szept. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/133 anonim ***** válasza:
32%

Én néha már-már sajnálom Klotyóházyt, mert sokkal inkább Bohóckay és Sumák kellene börtönben üljön! Az értelmi szerzőket sokkal durvábban kellene büntetni mint az általuk felhergelt, szerény szellemi képességű, agyatlan kivitelezőket!

Bidéházy és bandája nem a saját kis agyacskájától csinálta, amit csinált: a széljobber politikusbűnözők és a kurvucnimfó tüzelte öket!

2022. szept. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/133 anonim ***** válasza:
24%

"Azt, hogy Bidéházy terrorcselekmények és azok előkészületei miatt ül, azért ugye tudjátok?"

Tudjuk, ahogy azt is, hogy bizonyítékok nélkül, mivel politikai fogoly.


"A romagyilkosságokról tudtok (ahol gyermek áldozat is volt)? A molotovkoktélos támadásokról tudtok?"

Tudunk, ahogy arról is, hogy ezeket sehogy sem lehet kapcsolatba hozni a Mi Hazánkkal.


"Nem én mondtam ítéletet ezekben az ügyekben, hanem független bíróság!"

Független, aha, persze :DDDD


"Csak Budiházi és társai ülnek, de a bűnbanda fehérgalléros politikusbűnözői, Sumák Előd, Tótlaca (alias Bohóczkai) ugyanolyan bűnrészesek (felbújtásban mindenképp)!"

Van erre bizonyítékod? Ha nincs, akkor hazudsz. Ha van, akkor bűncselekményt követsz el azzal, hogy nem tárod a rendőrség elé.

2022. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/133 anonim ***** válasza:
67%
A naponta megvert, leszúrt magyarok miatt nem aggódsz ?
2022. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/133 anonim ***** válasza:
55%
129 mindenki miatt aggódom, akit támadás ér. Ha tudnék ilyen esetről, én magam tennék feljelentést! Neked is ezt javaslom!
2022. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!