Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ hogy tekint a pedofíl...

Az LMBTQ hogy tekint a pedofíliára?

Figyelt kérdés
Progresszív szexualitás? vagy azt már ők is betegségnek gondolják?

2022. júl. 30. 09:11
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
33%
Az LMBTQ valószínűleg sosem fogja befogadni őket, de a világon ez már javában folyik, mármint a pedofília legalizálása és sz@rnak bele, a jog sem bünteti meg ezeket az embereket, csak 1-2-őt, aki úgymond "nem számít", ott fönt az a 300 körüli emberke, aki irányítja a dolgokat javában nyomják, gyerekeken kísérleteznek, természetesen nyomják a műanyag játékokat a gyerek kezébe, a tizenéveseket szoktatják rá a különböző dezodorokra, parfümökre, pedig köztudott(?) tények, hogy ezek gyorsítják a nemi érés folyamatát a lányokban, de ez azért nem zavar senkit, hatalmas nagy iparág ez ebben a keresztény befolyásos világban. Isten gyermekei, na igen, mindig a legtiltottabb gyümölcs a legédesebb.
2022. aug. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
81%

A normális réteg, aki nem csak a saját pedofíliáját akarja legitimizálni, vagy éppen nem beépülve akarja lejáratni az lmbtq embereket, lejáratásra alkalmas bizonyítékot gyártani a politikai haszonszerzés érdekében, az nem tartja elfogadhatónak. Minden épeszű embernek egyértelmű, hogy egy kisgyerek nem tud logikus belátással beleegyezni semmi ilyesmibe, ergo nem elfogadható gyerekeket dugni. Aki ezzel nem ért egyet, az nem normális, független attól, hogy ciszheteró-e vagy sem. A normális lmbtq emberek nem vállalnak velük közösséget.


Fő különbség a szexualitások(hetero, homo, bi, stb) és a parafíliák (pedofília, zoofília, nekrofília) közt, hogy a szexualitást beleegyezs útján is meg lehet élni(ami nem az, az szintén elfogadhatatlan), mígy a parafília csak erőszak lehet.


Én SZEMÉLYES véleményem, hogy a különböző parafíliák (zoofília, nekrofília, pedofília) elfogadásáért is küzdeni kell, de ez nem azt az elfogadást jelenti, mint az lmbtq embereknél, ezért nem említhetőek egy lapon. Arra az elfogadásra gondolok, hogy fel lehessen vállalni, de ne lehessen megélni az ilyen vágyakat. Ez nagyban megnövelné a terápiára jelentkezők számát, mert nem kellene attól tartania az ilyen embereknek, hogy akkor is meg lesznek bélyegezve, ha nem követtek el semmit. Na meg ez a felvállalás nagyban megkönnyítené a parafíliák gyógymódjának a kutatását.

Funfact, de a pedofil bűntények nagyrészt nem a klinikai értelemben vett pedofilok követik el, ugyanis az elkövetőket sokszor nem az áldozat gyermek iránt érzett vonzalom motiválja, hanem a vonzalom tárgya többnyire az, hogy az elkövetőnek hatalma van az áldozat felett. SZÁMOMRA a pedofil cselekmény (képek, videók nézése, erőszak) elfogadhatatlan, akár pedofil az illető, akár nem. Maga a pedofília nem gond, HA nem éli meg sehogyan, és kezelteti.

2022. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok betű jut nekem a betűlevesből, de elítélem a pedofilokat.
2022. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
85%

#42


Nemigazan találó az hogy "Fő különbség a szexualitások(hetero, homo, bi, stb) és a parafíliák (pedofília, zoofília, nekrofília) közt, hogy a szexualitást beleegyezs útján is meg lehet élni(ami nem az, az szintén elfogadhatatlan), mígy a parafília csak erőszak lehet.", mert pl a lábfétis vagy a gerontofília (idősek iránti vonzódás), urofília (pisis dolgok), meg még egy csomó egyéb dolog, aminek semmi köze az erőszakhoz is parafíliának számít...

2022. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
77%
#44 Pont ezért soroltam fel a kártékonyakat zárójelbe. Igaz, kicsit pontatlan voltam, bár a lényegen nem változtat szerintem. Természetesen azzal nincs baj, amit meg lehet élni beleegyezéses úton.
2022. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
15%
"Én SZEMÉLYES véleményem, hogy a különböző parafíliák (zoofília, nekrofília, pedofília) elfogadásáért is küzdeni kell, de ez nem azt az elfogadást jelenti, mint az lmbtq embereknél, ezért nem említhetőek egy lapon." Csakhogy ha te elfogadásról beszélsz, az az érintetteknek pont azt fogja jelenteni, hogy teljesen oké amit csinálnak: vagyis teljesen oké gyereket halottat, állatot gyakorlatilag megerőszakolni.
2022. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
88%
#46 Nem ugyanarról az elfogadásról van szó akkor sem. Ezt fontos hangsúlyozni. Ez olyan, hogy elfogadom, nem szankcionálnám a gondolatai miatt, hanem lehetőséget biztosítok a kezelésre. Sokaknál a nem elfogadás azt jelenti, hogy ha felvállalja, de nem tett semmit, már rögtön indulás kasztrálni, meg a dutyiba. Én ezzel nem értek egyet.
2022. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
34%
Értem mit akarsz mondani. Ugyanakkor te is érts meg, hogy ezzel tutira visszaélnének. Azt aki nem követ el bűnt, jelenleg se ítélem el. Ennél többet nem fogok, és nem is kell tenni.,
2022. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
84%
#48 Te nem ítéled el. Ez nem egyenlő azzal, hogy a többség is így gondolja. Nem értem milyen visszaélést hozhat egy olyan elfogadás, ami az ilyesmit annyira teszi csak elfogadhatóvá, hogy orvoshoz el merjen menni vele a delikvens. Pont ez az, hogy ez nem az az elfogadás, mint a melegeknél például. Az elfogadható megéléssel is, mert nem árt semelyik félnek az, ami kölcsönös beleegyezéses.
2022. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éli ki, nem igazán érem mit kéne elfogadni. Gondolom nem arról cseveg másokkal hogy hullát dugna....
2022. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!