Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak suttyó ember lehet homofób?

Csak suttyó ember lehet homofób?

Figyelt kérdés

Én nem tartom magam annak, elég sok nézőpontból próbáltam megvizsgálni a kérdést és arra jutottam, hogy ez nem kéne téma legyen, hogy kinek milyen a szexuális orientációja. Mindenkit békén kéne hagyni, de egyszerűen visszataszító mikor felvonulnak és nyilvánosan megbotránkoztatják az embereket. Ez nem szolgálja a normális, visszafogottabb melegek érdekét, mert csak provokál és szélsőségeket erősít fel az ellenzők közt. Heteroszexuális emberek közt sem lenne ízléses az ilyesmi.

A másik dolog, amit meg nem szeretek, hogy csomó mindent összemosnak, pl a transzoknak semmi közük nem lenne az egészhez, csak ők is felkapaszkodtak a melegek polgárjogi mozgalmára, mert tudják, hogy önállóan semmi esélyük nem volna. Ha valaki erre az egész katyaszra azt mondja, hogy nem oké, már szükségképpen retardált és suttyó?



2022. júl. 25. 13:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%
A woke liberálisok szerint, igen.
2022. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem velem van a baj, ha zavar ha a buszon minden reggel azt kell hallgatnom, hogy a női cuccokba öltözött "úriember" női hangon úgy beszél, mint más a kutyájával.
2022. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%

"de egyszerűen visszataszító mikor felvonulnak és nyilvánosan megbotránkoztatják az embereket."


Na emiatt a kijelentés miatt vagy retardált, mert ez egyszerűen nem igaz. Szándékosan hazugságot terjesztesz, hogy lejárass egy csoportot. Bármilyen rendezvényen, ahol több ezer, akár tízezer ember összegyűlik, lehet találni két tucat feltűnésiviszketegséges idiótát. A többség viszont teljesen kulturált, normális, semmi megbotránkoztatót nem tett vagy viselt. A provokáció az amit most itt te és a média csinál, hogy kiválasztja az idiótákat és úgy állítja be, mintha ők lennének a többség.

2022. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%
Nagyrészt szocializáció kérdése. 150 évvel ezelőtt mindenki homofóbnak számítana a mai mércével. Most akkor egészen a közelmúltig mindenki suttyó lett volna?
2022. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem, a megnyilvánulás módjától leszel suttyó.
2022. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%

Egy okos ember nem hisz el mindent, amit a kattintásvadász média el akar vele hitetni. Egy okos ember nem ül fel a hazug provokátoroknak. Egy okos ember simán rákeres a neten a pride-ra és megnéz pár videót, amit a résztvevők készítettek és nem valamelyik szennylap vágott össze és máris látja, hogy nahát, 99% tök átlagos ember színes, de amúgy tök átlagos ruhákban.

Ha ezeket te nem teszed meg, hanem továbbra is arról fröcsögsz, hogy micsoda megbotránkoztató és visszataszító a felvonulás, akkor sajnos retardált vagy.

2022. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
Inkább fordítva. A suttyók alaptalanul ráfogják a normálisan gondolkodó heterókra, hogy homofóbok.
2022. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Valahogy én sosem találkozom ezekkel a magamutogató buzįkkal. Nem járok pride-ra, nem keresek ilyen témát az interneten, tv-t pedig alapból nem nézek. Furcsa módon mindig azokkal jön szembe a bajszos bácsi magassarkúban, akik vért hánynak a látványtól. Nem kéne ráguglizni hülyék. :D
2022. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

Hát tudja fene, nekem fel sem tűnt, hogy pride hónap van, pláne, hogy pride...

Cikibb volt, amikor az EP képviselőnk meztelenül menekült az eresz csatornán, pedig ő aztán "extrán keresztény heteró".

Biztos az óvodai draqeen-ek kényszerítették!

2022. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Jó, de itt ezerrel megy a csúsztatás és az érzékenyítés az ők részükről is. Ez az egész szlogen, hogy "szeretni emberi jog" vagy "love is love" is nagyon manipulatív, mert senki nem tiltja a szeretetet két ember közt, még a Biblia is azt mondja, hogy "szeresd felebarátodat, mint önmagadat". Itt az intim kapcsolatra megy ki a dolog és ezt közszemlére tenni ízléstelen magamutogatás szerintem.
2022. júl. 25. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!