Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak suttyó ember lehet homofób?

Csak suttyó ember lehet homofób?

Figyelt kérdés

Én nem tartom magam annak, elég sok nézőpontból próbáltam megvizsgálni a kérdést és arra jutottam, hogy ez nem kéne téma legyen, hogy kinek milyen a szexuális orientációja. Mindenkit békén kéne hagyni, de egyszerűen visszataszító mikor felvonulnak és nyilvánosan megbotránkoztatják az embereket. Ez nem szolgálja a normális, visszafogottabb melegek érdekét, mert csak provokál és szélsőségeket erősít fel az ellenzők közt. Heteroszexuális emberek közt sem lenne ízléses az ilyesmi.

A másik dolog, amit meg nem szeretek, hogy csomó mindent összemosnak, pl a transzoknak semmi közük nem lenne az egészhez, csak ők is felkapaszkodtak a melegek polgárjogi mozgalmára, mert tudják, hogy önállóan semmi esélyük nem volna. Ha valaki erre az egész katyaszra azt mondja, hogy nem oké, már szükségképpen retardált és suttyó?



2022. júl. 25. 13:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Csak vannak olyanok, akik nem tudják elképzelni. De ez teljesen rendben van.

De vannak közte suttyók is. Akik nem hagyják őket békén. Mint például itt GyK-n is sok ilyen van. Te pont a rendesek közé tartozol szerintem. Nekem azokkal van bajom, akik csak szimplán beszólnak, hogy mocskos b@zi, meg hasonlók. Ezeket annyira nem szeretem.


A pride-ot én se nagyon szeretem. De ez amolyan tüntetés egyébként. Sok normális ember és heteró is részt vesz rajta. De mindenütt vannak buták és ezt senki sem tagadja le. Én pl a mozgalmat sem támogatom. Jó ötlet lenne, de a megvalósítás én szerintem nem a legjobb.


A transzok is az LMBTQ+ alá tartoznak. A "T" betű a transzot jelenti. Ez alá a rövidítés alá tartoznak azok is akik nem a saját nemükkel azonosulnak. Tehát transz, non-binary, genderfluid, demigender stb... Az asze&uálisok is, akik igazánól csak nem szeretnek $exelni. Azért fogtak össze, mert a hozzájuk hasonló embereket ugyanúgy abnormálisnak tartják vagy betegeknek. Meg persze jól mondod sok kicsi sokra megy (reméljük). Igazából ide tartozik minden sze&uális és nemi identitás. Van külön heteró zászló is és Ally (azok a heterók, akik támogatják vagy nem ítélis el a melegeket) zászló is, ezzel az utolsóval kifejezik ki a köszönetüket.

Remélem tudtam segíteni. Ha van kérdésed, akkor írj. Remélem látom és tudok válaszolni.

2022. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

21/21


Én férfi vagyok és heteroszexuális, de beszólásokat már kaptam, amiért fel mertem venni egy korál színű pólóinget, (ez a kedvenc darabom egyébként), továbbá kaptam beszólásokat a molett barátnőm miatt. Nekem semmi bajom a Pride-al, mindenki bátran vállalja fel ami, ennek az egésznek ennyi az üzenete. Élni és élni hagyni. Szerintem ez mindennél fontosabb. De ha frusztrált az ország, és frusztráltak az emberek, akkor ne csodálkozzunk azon, hogy mindig lesz aki ezen felháborodik és provokációnak fogja tartani.


Nem hinném, hogy ez olyan kirívóan provokatív jelenség lenne egy modern társadalomban.

2022. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nagybátyám az,de nem amiatt,hogy suttyó.Fiatalkorába rámászott egy idősebb meleg,és eléggé eldurvult a helyzet.Azóta utálja a melegeket.Elég mély nyomott hagyott benne az eset.A lánya meleg,de nem meri elmondani neki.Nekem elmondta,mert nagyon megbízunk egymásba.Én próbálom kerülni a témát.Engem nem nagyon érdekelnek a melegek,csak unokahúgom miatt foglalkozok ezzel a témával,mert ö fontos nekem.Így elvannak,de egyszer lehet elmondja.Nem tudni milesz a reakciója...
2022. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#23 ?Erről most egy sorozat a Tharntype jutott eszembe.)

Persze ilyenek is előfordulnak. Ez az egyik legrosszabb eset. Ezért viszont senki nem bánthatja, hogy homofób, mert nyílvánvalóan egy trauma érte. Remélem, hogy valamikor sikerül elmondani neki és elfogadja. Addig is kitartást nektek!

2022. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A melegekkel semmi baj nincs bar normalisnak nem normalis a dolog, de nem tehet rola az ember hogy meleg lesz, es ameddig izlesesen tud viselkedni addig nem szabad erte bantani (ugyanez a heterokra is ervenyes)

Engem a transz divat irrital, hogy a vak is latja hogy mentalisan betegek, de meg adni kell alajuk a lovat mert kulonben naci vagy meg homofob. Hat koszi nem. Ertelmes ember konzervativ mert tudja hogy mi a termeszetes. Ettol meg nem kell bantani senkit, csak tisztaban kell vele lenni hogy ferfi letezik es no, es a ferfinal az a normalis ha ferfias a nonel pedig az ha noies.

2023. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25-ös: rengetegfajta transzember van. Neked max a Pride-os színes felvonókkal van bajod szerintem. Nagyon sok transz nő és férfi van, akiről meg nem mondod, hogy másnak született, és ők nem is akarnak kitűnni a tömegből, sőt, inkább csak egy szeretnének lenni a többiekkel. Mentális betegek? Nem hinném. Vagy ha annak tartod őket, akkor nagyon de nagyon sok más ember is mentálisan beteg... A politikai pártokra szívvel szavazók vagy a vallásos emberek, stb... Hogvy az értelmes ember konzervatív? :D Röhej... Nem, te konzervatív vagy és normálisnak tartod maga, ezért mondod... Hidd el, én is konzervatív voltam valaha...
2023. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mert szerinted nem mentalis beteg aki nem hajlando elfogadni hogy o marpedig az aminek szuletett?
2023. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Csak egy konzervatív mondhatja ezt így. Ha van lehetőség változtatásra, miért ne? Régen is voltak melegek és transzok, csak régen nem volt rá megoldás, hogy a férfi nőként éljen vagy a nő férfiként. Most már van. Még ha nem is a legtökéletesebb megoldás, de az érintettek számára megoldás.
2023. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Talan mert nincs lehetoseg a valtoztatasra? Max aki milliokat tud kolteni a hormonokra meg hogy az egesz testet atmutsek

De akkor is hulyeseg azt mondani hogy miert ne.. ennyi erovel hozzuk azt is divatba hogy valaki a karjat, labat vagja le hiszen amputacio manias emberek is vannak

Csak erdekes modon roluk be lehet ismerni hogy baj van a toronyban

2023. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!