Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ maga alatt vágja a fát?

Az LMBTQ maga alatt vágja a fát?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt, hogy bárki is kiváncsi a másik ember szexualitására? Miért hiszik ilyen fontosnak magukat az LMBTQ emberek? Miért büszkék arra ami nekik természetes? Miért érzik ezt kiváltságnak, és miért nem értik meg, hogy másoknak meg nem az a természetes amit tesznek, de senki sem kéri őket arra, hogy nyilvánítság ki azt, ami minden embernek magánügye?

Szerintem az LMBTQ jó ideje maga alatt vágja a fát, és a mozgalomnak is teljesen felesleges ekkora globális szintű nyilvánosságot kapnia. A szexualitást ők akarják közüggyé tenni, holott pont ezzel érik el azt, hogy akik eddig elfogadóak voltak, már azok sem annyira azok. Miért akar ekkora nyilvánosságot az LMBTQ?


2022. júl. 29. 14:50
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Azt elfeledtem, hogy az is elgondolkodtató,hogy mi szükségük a figyelemfelhívásra? Kisebbsegi, vagy felsőbbrendűsegi komplexus?
2022. júl. 29. 14:53
 2/56 anonim ***** válasza:
61%

Hát.... az látható, hogy az emberek kíváncsiak mások szexualitására, hiszen folyamatosan azzal foglalkoznak, hogy ki hova dugja. A kormány is baromi sokat foglalkozik ezzel.


Szóval ja, az embereket érdekli mások, főleg a melegek, szexuális élete.

2022. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Szerintem az LMBTQ kezdte ezt az egészet. A mozgalom nélkül egyszerűen senkit nem érdekel mások szexualitása. A Pride helyett pedig inkább az alkoholról leszokók vonulhatnának, nekik valóban van okuk büszkeségre. No de önmagában a szexuális orientáció bárkit is feljogosít a büszkeségre? Tudom elcsépelt, de ennyi erővel a heteróknak is mrgjárna egy felvonulás. Szóval lényeg hogy a szexuális orientáció mióta képezi a büszkeség alapját? Szemüveges vagyok, és büszke rá. Legyen stemüvegesek Prideja, és sorolhatnám.
2022. júl. 29. 14:57
 4/56 anonim ***** válasza:
28%
Kontraproduktív az egész,kiváló arra hogy destabilizálja a társadalmakat.
2022. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
62%
Téged miért zavar, ha valaki más egyenlő jogokat szeretne? Miközben az alkotmányban benne van, hogy szexuális orientáció alapján nem lehet megkülönböztetni embereket, a törvények mégis megkülönböztetik őket. Ezért tiltakoznak, nem csak úgy vonulgatnak.
2022. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Miben nincsen egyenlő joguk? Ezt pl sosem értettem. Házasság/gyerek nevelés/öröklés? Vagy mégis miben akarnak jogokat?
2022. júl. 29. 15:07
 7/56 anonim ***** válasza:
32%

Ez olyan, mint a feminista mozgalmak.

Eleinte valóban fontos volt, valóban ki kellett vívni a nők jogait és ehhez néha durva akciókkal kellett indulni, figyelemfelhívó dolgokat kellett tenni bátor embereknek. Ahogy egyre többen figyeltek fel a témára, egyre többen álltak mellé, aktivista is egyre több lett. Majd sikerrel jártak, a nők jogai "ki lettek vívva", a nők meg lettek mentve. De ott maradt a rengeteg aktivista és azok, akik ráültek a feminizmusra és ebből szereztek pénzt maguknak. Ezért ki kellett találniuk újabb és újabb ügyeket ami miatt megint fel kell lépniük és tovább tudnak aktivistáskodni. Ezért indultak be a férfiellenes megmozdulások, a 'me too' mozgalomtól kezdve mindenféle mondvacsinált fellépésig, mint hogy nálunk megkülönböztetik meg elnyomják a cigány nőket stb. Most már az értelmes emberek kinevetik a feministákat és elzavarják őket a fenébe - főleg az értelmes nők. Egyrészt mert hülyeségeket beszélnek másrészt mert nevetségesen néznek ki meg viselkednek. Egy szubkultúra lett a "feminista" akit már ránézésre be tudsz azonosítani: általában kövér, csúnya, festett rövid haja van (zöld, kék vagy lila) és nem beszél hanem visít meg sivít. (nem kell erőlködni, én is nő vagyok)

A melegjogi aktivisták is pont így jártak. Elfogyott az a jog amiért nekik ki kellett állniuk, a melegek is meg lettek védve, a jogaik is megkapták. Innentől beindult az álprobléma gyártása és az újabb és újabb áldozati csoportok keresése, gerjesztése. Ebből lett az lmbtqxyz mozgalom, és ahogy nőtt a betűk száma úgy nőtt a hülyeség is körülötte.

Most már L'art pour l'art működnek, csinálnak egy áldozatot, kreálnak neki problémát, majd ezt elkezdik "képviselni" meg kivívni.

De ahoyg a feministákat is már elzavarják, kinevetik, lassan az lmbtq-sok is pont ennyire nevetségessé válnak, így lejáratják saját magukat az állandó ellenségkereséssel, a mindenki homofóbozásával és az egyre durvább támadásaikkal a gyerekek felé.

Csak ehhez még idő kell, hogy a hülyeségspirál elérjen olyan mélyre aminek a sötétsége azoknak is látható lesz akik most tapsolnak nekik. Nekünk az a dolgunk, hogy addig kimaradjunk belőle és csak külső szemlélőként nézzük, hogy mennyire hülyülnek meg más országokban.

2022. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Drága 5-ös elárulom ha már a fene nagy egyenlőség: heteroszexuális egyedülálló meddő nő pedig nem mehet lombik kezelésre, azaz nem lehet mesterségesen gyermeke, mert egyedülálló. Viszont nem meddő, de egyedülálló nőnek lehet gyereke. Hol az egyenlőség? Pedig heterókról van szó!
2022. júl. 29. 15:10
 9/56 anonim ***** válasza:
27%

5 Csak hogy vonulgatás közben provokálnak is,ez is a jogegyenlőség része? vagy befejezted inkább a rizsázást?


[link]

2022. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, kérdező

Te is velük foglalkozol, nem?

Ha ki akarod venni a szelet a vitorlájukból, akkor ne foglalkoz velük. Minden fesztivál csak akkor működik, ha érdekli az embereket.


Ha nem zavar, ha másoknak más a szexuális identitása vagy irányultsága az általad megszokotthoz képest, akkor nincs miről beszélni. Ha zavar, akkor viszont van értelme az LMBTQ-nak, hisz az a céljuk, hogy ne zavarjon.

2022. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!