Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György miért érzi magát...

Soros György miért érzi magát feljogosítva arra, hogy az egyházakat is kioktassa emberszeretből?

Figyelt kérdés
A KDNP egyik politikusa a parlamentben azt mondta, hogy Soros György az egyházakat is ki akarja oktatni ("hamis") emberszeretetből? Vajon miért érzi úgy, hogy neki ezt is meg kell tenni?

2022. júl. 29. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert Soros Brüsszel Migráns Elhibázottszankciók Soros Brüsszel Migráns Elhibázottszankciók Soros Brüsszel Migráns Elhibázottszankciók Soros Brüsszel Migráns Elhibázottszankciók Soros Brüsszel Migráns Elhibázottszankciók Soros Brüsszel Migráns Elhibázottszankciók és végül Soros Brüsszel Migráns Elhibázottszankciók.
2022. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Bárcsak valaki kioktatná az egyházakat, sok disznóságot tudnék mesélni, amiket láttam, hallottam vagy magam tapasztaltam meg.
2022. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Én most hivnám fel Soros Györgyöt és kérdezném meg tőle, hogy miért magát erre feljogositva.
2022. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Bátorságot és erőt kapott a Fidesztől, hogy ők is kioktathatják a jónépet emberszeretetből.
2022. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 ne felejtsd ki azt hogy "mégyúcsányjobbvóóót?❔❓⁉️
2022. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Sőt a fidesz még azt is megmondhatja egy megtámadott, független országnak, hogy adja fel a harcát és vele együtt a területeit is a ruszkiknak!
2022. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mérgyurcsányjobbvót?!?!

Elmútnyócév!!

2022. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem unalmas még?:)) Igen,ezt hívják szellemi visszamaradottságnak hogy még mindig itt tart valaki 12 év után is és ennyire agymosott:D

Agyrém és ezek szavaznak😱😱

Látszik is hogy merre tartunk,szánalmas.....

Mer a gyúcsány jobbvót?:))))Migráncsok is megtámadnak mer a sorospapa:)))

2022. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a parlamentben az is elhangzott, hogy Magyarország jobban teljesít, aztán...
2022. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Soros örüljön, hogy piszok szerencsével életben maradt.
2022. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!