Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ maga alatt vágja a fát?

Az LMBTQ maga alatt vágja a fát?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt, hogy bárki is kiváncsi a másik ember szexualitására? Miért hiszik ilyen fontosnak magukat az LMBTQ emberek? Miért büszkék arra ami nekik természetes? Miért érzik ezt kiváltságnak, és miért nem értik meg, hogy másoknak meg nem az a természetes amit tesznek, de senki sem kéri őket arra, hogy nyilvánítság ki azt, ami minden embernek magánügye?

Szerintem az LMBTQ jó ideje maga alatt vágja a fát, és a mozgalomnak is teljesen felesleges ekkora globális szintű nyilvánosságot kapnia. A szexualitást ők akarják közüggyé tenni, holott pont ezzel érik el azt, hogy akik eddig elfogadóak voltak, már azok sem annyira azok. Miért akar ekkora nyilvánosságot az LMBTQ?


2022. júl. 29. 14:50
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
40%
Én csak 10 perce jöttem de én amùgy is az ilyen primitív félmajmokon röhögök naphosszat :D
2022. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
54%

38, visszakérdezek:

Mi történik egy mozgalommal ami érdeklődés hiányában nem jut bevételhez?

Alapíthatsz mozgalmat a kutyák kutyatáphoz való jogáért, de mivel mindenki elismerje ezért le se szarják a mozgalmadat és nem is fogják pézelni, hisz ki pénzelne olyan dolgot, ami nyílt kapukat dönget?


Azzal, hogy betéve tudod az összes terméket, aminek köze van az LMBTQhoz, reklámot generálsz az adott termékekhez, és magához az LMBTQ-hoz is, ezáltal megéri a termék forgalmazójának legközelebb is rátenni a szivárványos zászlót.


Emlékezz mi lett Dúró Dóra könyvdarálós akciójának a vége: megugrott a kereslet az érzékenyítő könyvek iránt. Mit ért el vele kedves Dóra? Iszonyat reklámot csinált annak, amit elpusztítani kívánt.

2022. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
42- es a tendencia nem azt mutatja, hogy ahogy növekszik az elfogadás mertéke, azzal arányban csökkenne a mozgalom propagálása. Ellenkezőleg.
2022. júl. 29. 16:32
 44/56 anonim ***** válasza:
84%
Növekszik az elfogadás mértéke? Itthon körbenézve nekem nem úgy tűnik...
2022. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Én meg azt látom, hogy az embereknek eddig sem a másággal volt bajuk, hanem a mozgalommal, annak a már erőszakos, kéretlen propagálásával.
2022. júl. 29. 16:39
 46/56 anonim ***** válasza:
59%
Gondolod? Alkotmányosan tiltották a nemváltás lehetőségét...
2022. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Ki fizetné a nemváltást? Tb támogatott lenne, vagy csak magánfinanszírozott?
2022. júl. 29. 16:48
 48/56 A kérdező kommentje:
Beteg emberek, pl csipőbetegek, gerinc betegek, stb lényegében mindenki hosszú hónapokat vár a műtétre, ami valóban az életminőséget javítaná. Viszont a nemváltás az nem létszükséglet. Magánklinikákon, jó pénzekért szerintem valami plasztikai sebész megcsinálná.
2022. júl. 29. 16:50
 49/56 anonim ***** válasza:

#49:

Lehet de már ez is tiltott ugyebár :D

2022. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, közegészségügyben eddig sem cisnáltak ilyet.

Deee itt a papíron való nemváltás is tilos, nemhogy a műtéti, saját költségen...

2022. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!