Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ hogy tekint a pedofíl...

Az LMBTQ hogy tekint a pedofíliára?

Figyelt kérdés
Progresszív szexualitás? vagy azt már ők is betegségnek gondolják?

2022. júl. 30. 09:11
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
0%

"nagyon gyerekes taktika."


Mondja ezt az, aki valamit odabüfög forrás nélkül:D

2022. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

#21 azért azt tagadni, hogy több kislányt molesztálnak, vagy erőszakolnak, mint kisfiúkat elég nagy ostobaság. Annyi ilyen eset van. És az is köztudott, hogy leggyakrabban az elkövető közeli hozzátartozó. Ezek köztudott tények. Mint ahogy az is, hogy az eltűnt/elrabolt gyerekek többsége is kislány. Vajon miért?

De tessék, itt egy forrás.

“ Child Sexual Abuse Is a Widespread Problem

82% of all victims under 18 are female. Females ages 16-19 are 4 times more likely than the general population to be victims of rape, attempted rape, or sexual assault.”

[link]

Bár nem én hagytam az eredeti kommentet, amire reagáltál, de egy gyors Google keresést én is meg tudtam ejteni.

2022. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

A pedofilok a legbetegebb emberek a világon. Ki a fasz akar megerőszakolni egy kisgyereket? Aki ezt megteszi azzal problémák vannak. Mindenféle erőszak elítélendő. De már megint mi a köze az LMBTQ+nak és a pedofíliának egymáshoz? Aki normális az legyen hetero vagy meleg az elítéli. Csak a figyatékos emberek csinálnak ilyet

Ez a véleményem.

2022. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
16%

"azért azt tagadni, hogy több kislányt molesztálnak, vagy erőszakolnak, mint kisfiúkat elég nagy ostobaság"


Eleve ott kezdődik, hogy én nem is ezt tagadtam, de nem baj.

A statisztikád meg egy kalap szar, mert ha én megerőszakolok egy 17 éves és 364 napos bombázó csajt, aki kinéz 20-nak(és én ezt hittem), akkor az is belekerül.

Erőszakolónak erőszakoló vagyok, de nem pedofil.

2022. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
"és én ezt hittem" higgy a templomba és ne erőszakoskodj.
2022. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

#24!

“ A statisztikád meg egy kalap szar, mert ha én megerőszakolok egy 17 éves és 364 napos bombázó csajt, aki kinéz 20-nak(és én ezt hittem), akkor az is belekerül.”

Igen? Erre van valami statisztikád? Vagy valami forrásod? Hogy ez lenne a pedofília áldozatainak nemi különbségének az oka? Hmm?

2022. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

#26 Egy gyöpös fideszest nem tudsz meggyőzni az igazságról,

csak hajtogatja a bevett maszlagot.

2022. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hülye fideszesek mossák össze a kettőt. Attól még hogy az lmbtq tagja vagyok nem támogatom a pedofílokat.
2022. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
0%

"Igen? Erre van valami statisztikád?"


Nincs és pont emiatt ahogy írtam, a statisztikád egy kalap szart nem ér.

Ha lenne, akkor tisztán lehetne látni, hogyan aránylik meg.

Értem, hogy fáj, hogy pofáraestél, de azert, na!

2022. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tehát az én hiteles statisztikám egy kalap szart nem ér, de te egy nem létező statisztikára hivatkozva hitelteleníted (legalábbis próbálod). Érzed, hogy mennyire gáz? Csak magadat járatod le.
2022. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!