Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ hogy tekint a pedofíl...

Az LMBTQ hogy tekint a pedofíliára?

Figyelt kérdés
Progresszív szexualitás? vagy azt már ők is betegségnek gondolják?

2022. júl. 30. 09:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom hogy tekint, de alapesetben minden normális ember elitéli és undorítónak tartja... Igen, most tekintsünk el attól, hogy valaki meleg és arról mit gondol egy átlagos ember, de szerintem egy meleg embert is ugyanúgy felháborít egy pedofil mint bárki mást. Bűncselekmény, és undorító dolog.
2022. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
15%
Az lmbtq csak a saját devianciáját tartja egészségesnek.
2022. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván elítéli. Míg egy meleg pár két olyan emberből áll, aki saját akaratából akar együtt lenni, addig egy pedofil eset kapcsán ez nem mondható el. Már csak azért sem, mert egy gyerek még cselekvőképtelen, nem tudja végiggondolni tetteit (még ha szóban bele is egyezne).
2022. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
86%

Biszex vagyok, elítélem a pedofília minden formáját.

Ezerszer leírták már, de leírom én is, hátha valakinek újdonság: a homoszexualitással azért nincs baj, mert az két felnőtt közös beleegyezésre történő kapcsolata, pedofília esetén pedig nem beszélhetünk erről.

2022. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem tudom, de hogy a nemzeti heteró keresztények (Szájer, Kaleta) hogy tekintenek rájuk azt már ország-világ tudja.
2022. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
47%
Ha az áldozat kislány (mert legtöbbször az) akkor hogy kerül képbe az lmbtq ?
2022. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
69%
#6 Ne kérdezd, Fidesz-logika...
2022. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanúgy elítélik, mint minden normális ember. A különböző szexuális irányultságok, amiket az lmbtq felölel lényege, a megegyezésen alapuló szexuális aktus. Melegeknél pl, mind kéz férfi beleegyezzen az aktusba, stb. Egy gyerek nem tud beleegyezni. Mivel nem tudja, hogy mibe egyezik bele. Így nem lehet támogatni.
2022. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te mit értesz progresszív szexualitás alatt?
2022. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
25%
#7 Nem Kaletáról van szó
2022. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!