Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó, hogy itthon betiltják az...

Jó, hogy itthon betiltják az úszósportban a transzok versenyzését?

Figyelt kérdés

[link]


Illetve azt tiltják be, hogy a nemükkel ellentétes számokban versenyezzenek. A FINA viszont annyira toleráns, hogy indítana transzoknak külön kategóriát, a világon elsőként - ez azért Orbánról nem egy kifejezett diktátor képét festi le. Csak azt nem tudom hányan lesznek a medencében mármint a nővé vált férfikak :D



2022. jún. 19. 20:40
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/142 anonim ***** válasza:
8%

Ha a biológiát nézzük akkor nem normális.2 nem van,ezekből lesz egy harmadik kis ember.már,ha akarnak kis embert.


De emberek vagyunk,és körülöttünk semmi nem normális,semmi nem izazán a biológiát veszi alapul.Ruhát hordunk,takargatjuk magunkat (és ezért elhullott a szőrünk nagy része is),változtatunk folyamatosan magunkon,mert megteremtettük erre a lehetőséget.

Amondó vagyok,hogy a szem szín csere,a mellplasztika,a pénisz nagyobbítás,a mindenféle hülyeség mellett (lásd valaki pl gyík embert varratott magából..) egy b*zi a legkevésbé furcsa dolog.

2022. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/142 anonim ***** válasza:
0%
#141 A ruha azért kell, hogy ne fázzunk télen, de a többi, amit felsoroltál, szintén nem normális.
2022. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!