Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen katasztrófálisan gyenge...

Ilyen katasztrófálisan gyenge és pocsék gazdaság mellett, mint ami itthon van, van értelme egy fiatalnak a jövőjét ebben az országban elképzelni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Semmi. Aki teheti kimegy. Ennyi. Csak az a baj hogy az nem a primitivebb réteg lesz.
2022. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nincs, én kijöttem. És eszem ágában sem lenne újra visszaköltözni és a negyedéért dolgozni, Nyugati árszínvonal mellett. Mi a pöcsnek? Saját magam ellensége nem vagyok.

Meg nem is csak a pénz, hanem szó szerint minden ezerszer jobb a jóléti országokban.

2022. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Persze. Aki lúzer, az kint is az marad, sőt.
2022. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"Aki lúzer, az kint is az marad, sőt."

Hát én nem maradtam az, nagyon jól élek. Magyarországon pedig szülők, rokonok segítsége nélkül éhen is halhatta volna, szóval lúzernek számítottam.

Itt kint nem vagyok lúzer, nagyon jól élek, nagyon sokat keresek, úgy is hogy rengeteg szabadidőm is van.

Na akkor most mi van?

2022. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki saját maga dönti el mit akar.
2022. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Nincs, aki teheti kimenekül.


Teljesen jogosan, aki itt előadja eljött nyugatról mert ott borzalmasan rossz azzal jellemzően 3 dolog szokott lenni az okozója.


1. egy balfax és elzavarták

2. hazudik és még a városát se hagyta el soha

3. magyar közvetítőn keresztül ment ahol 10 en alszanak 5 ágyon hogy a 12 órás műszakváltást kihozzák így lehúzva őket és 2000 forintos órabérért kimentek mert hazai viszonylatban élnek és azt hiszik az összeg.

2022. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Világszinten ez zajlik és nem véletlenül. Nem te képzeled el a jövődet, ők alkotják meg.


Fit for 55:


[link]


Európai parlament:


[link]


A covid mesterséges vírus, a Vuhani virológiai laborban alkották, ahol koronavírusokkal kísérleteztek. A labor Amerika és Fauci kezében van.


[link]


[link]


[link]


[link]


Új világrend nemzetközi konferencia 2015:

(A vége felé érdekes igazán)


[link]


Monopoly dokufilm:


[link]


Új norma dokufilm:


[link]


JP


[link]


...


[link]


Viktor, Schwab, Harari...


[link]

2022. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

Nekem szinte minden ismerősöm jól él otthon és esze ágában se lenne külföldre menni (igaz ezek többsége ki se tette még a lábát magyarországról)


Én viszont kijöttem és nagyon jól megvagyok, nem is tudom mihez kezdenék ha haza kellene mennem


Szóval én nem jelenteném ki egyértelműen, hol jobb. Mindenhol lehet érvényesülni.

2022. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!