Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van Orbánnak kezetcsókol...

Miért van Orbánnak kezetcsókolási mániája?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 23:21
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
5%
#28 szó szerint irhatnám ugyanezt neked. nem furcsa?
2022. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
30%
#28 még soha nem láttam fideszest a fideszt kritizálni, kétségbe vonni bármilyen döntést.
2022. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
29%

#31

Írni bármit írhatsz, csak nem feltétlenül lesz igaz. Aki annyira Orbán-fóbiás, hogy még a kézcsókolásból is képes az "Orbán a legrosszabb a világon" következtetésre jutni, annak nem valószínű, hogy bármilyen szempontból is releváns a véleménye.

2022. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
59%

#32

Nem néztél szét eléggé.

2022. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
30%
#30 ehhez képest Kövér szerint ellenzékiek nem is a nemzet része. a 4. 2/3 után is még mindig MZP és Gyurcsány a téma, még mindig csak az lényeg mit csinál az amúgy súlytalan ellenzék, ehhez képest a kormánnyal szemben semmiféle elvárásotok nincs.
2022. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

#35

Teljesen irreleváns dolgokról beszélsz. Ehhez semmi köze MZP-nek meg Gyurcsánynak, Kövérnek meg pláne nem. Én azt írtam, hogy ugyanolyan elvakult vagy, mint a leghülyébb fideszes, csak te a másik oldal idiótája vagy. Hogy jön az ide, hogy ki beszél Márki-Zayról?

2022. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
13%
nézd végig a kérdéseket a gyk-n
2022. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
62%

"Indiában hivatalosan a mai napig a brit etikett szabályai érvényesek. Tudás nélkül inkább hallgass."


Te meg szállj le a magas lóról. Ha valóban lenne tudásod, akkor tudnád, hogy Indiában NEM a brit etikett szabályai érvényesek egyrészt, másrészt a kézcsók nem brit szokás, hanem monarchiabeli. Ja és idejétmúlt is.

2022. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

#1 ezen nevettem. Lehet tényleg kézfétise van.

2022. jún. 13. 15:39
 40/48 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak rászagol a másik kezére, hogy megmosta-e vagy büdi, mert ha büdi nem adja oda neki a saját tollát ha alá kell írni valamit. De lehet azért szagolgatja, hogy érezni-e rajta a füszagot és lecsukhatja-e 2 évre.

Amúgy valszeg Putyin atyánál szoktatták rá, megkérdezték töle, hogy "kézcsók, vagy hereemelés szájra puszival?" Ebben az esetben a jobbat választotta.

2022. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!