Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti mit szóltok hozzá,...

Lányok, ti mit szóltok hozzá, ha egy fiú köszönésképp kezetcsókol?

Figyelt kérdés
Nekem van egy ismerősöm, aki bemutatkozásnál és elköszönésnél a lányoknak kezetcsókol, bár bem mindig, de pl ha tovább vele van, mondjuk egy baráti társaságnál házibuli van és távozásnál. Szóval suliba vafy munkahelyen nem. Mit szóltok az ilyenhez, ezt hogyan kezelitek?
2014. okt. 25. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Meglepődök, elvörösödöm, és zavarba jövök:D Ilyen sorrendbe:D Sajnos a sorrendet nem tudtam még elhagyni:D
2014. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy teátrális és csak hangoztatja, de valójában nem tiszteli a nőket. Aki ennyire erőltetetten és színpadiasan pózol, az sértően ostobának hisz minket. Nem ettől leszel udvarias és még csak nem is lovagias gesztus. Egyedül akkor van helye a kézcsóknak, ha valami hivatalos rendezvény vagy más nagyobb volumenű eseményen ez előírt protokoll.


Persze lehet jó szándékú, barátias bohóckodás is. :) De házibulin, ha még nem ismeritek egymást eléggé, és komolyan ettől hiszed magad romantikusnak, az ritka elfuserált és sértően lekezelő férfi benyomását kelti, pontosan a fent leírt okok miatt.

2014. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak a "kiszemelteknek" szokott így. Azt vettem észre, hogy szretik a lányok, de gondolom kor és társaságfüggő is.
2014. okt. 25. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem furcsa lenne, hogy mondjuk 20 lány kezét végigcsókolgatja, eddig 1 ilyet láttam, na ő tipikus skalpvadász volt, ráadásul nagyon látványosan csinálta, elég bunkó gesztusnak tűnt.

Viszont ha a barátom csinálja néha, akkor az kedves, és meghitt mozdulat, vagy poénos:)

2014. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!