Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hálám jeléül kezetcsókoltam...

Hálám jeléül kezetcsókoltam (volna) a Főorvos Úrnak. Lehet, hogy félreértette?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg vagyok.

Legutóbb 3 hétig voltam kórházban és hatalmas fájdalmakkal küszködtem, főleg az első 1-2 hétben és nagy halálfélelmem is volt.

Kikerülésemkor, amikor hazaengedtek kezetcsókoltam (volna) a Főorvos Úrnak és elmondtam Neki, hogy nagyon hálás vagyok Neki, felnézek rá, tisztelem, becsülöm és nagyon szépen köszönöm, hogy megszabadított a hatalmas fájdalmaktól.

Ő nem engedte, hogy megcsókoljam a kezét és felemelt hanggal azt mondta, hogy ez a dolga és maradjunk a hála helyett, csak a köszönetben.

Ezek után, hogy nézzek a szemébe???

Lehet, hogy félreértette és azt hitte, hogy ismerkedni szeretnék Vele??????

Köszönöm, ha válaszoltok!!!


2010. jún. 15. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nőkenk szoktak kezet csókolni, sztem egyszerűen túlzottnak tartotta....és igaza van, h ez a dolga.Amúgy minek rágódsz ezen ennyire, nem mind1 ?! :D
2010. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy félreértette, de lehet hogy rosszul esik neki, ha valaki ennyire hálálkodik, mert úgy érzi, ő tényleg csak a munkáját végzi, és nem érzi úgy, hogy megérdemelné ezt. Sokkal jobb egy tiszta, őszinte köszönet. Úgyis látja a hálát a betegen.
2010. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak túlzásnak tartotta, mert egy normális,rendes, tisztességes ember, egyébként tuti semmi baja veled, csak zavarba jött. Szóval ne aggódj emiatt, és jó gyógyulást, remélem rendbejössz !
2010. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy megsértődött...:s
2010. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kellemetlenül érezte magát.
2010. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én se engedném h megcsókolnám a kezemet. de biztos jól esne, hogy ennyire hálásak, és h valakinek ennyi jót tudtam tenni.
2010. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg a hálapénzes borítékot is ugyanilyen felháborodottan utasította volna vissza. :)
2010. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Végre vki rátapintott a lényegre :D
2010. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te no vagy vagy ferfi? Bar mindketto gaz. Nokent idegen ferfinek kezet csokolni? En max. a ferjemmel teszek ilyet, azt sem gyakran. Vagy ferfikent ferfi kezet akartad megcsokolni? Tulzasba estel es biztos, hogy zavarba jott, de az is lehet, hogy megharagudott, hogy a halapenz helyett csak kezcsokot kapott.
2010. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem kész-csókkal szokás kifejezni a hálát:)
2010. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!