Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek félreértette?

Szerintetek félreértette?

Figyelt kérdés

Hát, először is bocsi ezért a nagyon hülye kérdésért de...

Van egy rajzolós-chatelős oldal (iscribble.net) és rajzoltam egy lánnyal és mindketten macskát rajzoltunk, és amikor már majdnem kész volt az enyém is, azt írtam, hogy rajzoltam már ennél a macskánál jobbat is (persze angolul).

Aztán csak annyit írt, hogy 'oooo' és kilépett. Először nem értettem, de aztán rájöttem, hogy lehet, hogy azt hitte, az ő rajzára mondtam :(

Szóval mégegyszer bocs a hülye kérdésért de olyan szarul érzem magam, mert szerintem megbántottam :(


2011. júl. 25. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Vigyázz, tudja hol laksz....


ja, máskor fogalmazz pontosan. Egyébként ne érdekeljen, úgy se ismered meg aki ilyenen besértődik... Lehet, hogy csak vécére ment, azért lépett ki.

2011. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld felkeresni a lányt és magyarázd el neki, hogy is volt ez a dolog..
2011. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!