Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt félreértette vagy mi?

Figyelt kérdés
Tegnap haverom majdnem eltörte az ujjamat (véletlen). Tök aggódott meg bűntudata volt, hiába mondtam neki, hogy nem haragszom. Borogatta, még puszit is adott rá, tényleg nagyon aranyos volt, meg figyelmes. Ma jött reggel az sms, hogy fáj e még. Mondtam, hogy kicsit igen, erre ő egyből elkezdte, hogy bocsi, meg ne haragudj. Erre írtam neki, hogy "Áhh, rád úgyse tudnék haragudni..." Szerintetek ezt félreérthette? Mert addig ugye mindenre válaszolt, de ez után abszolút nem írt többet.
2011. jan. 23. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert most erre mit kellett volna írjon? Meg ezen mit lehet félreérteni?
2011. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak lefogyott a pénz a telójáról. :) Viccet félretéve szerintem nem kellene félreértenie, hiszen haverok vagytok, szóval ilyet bárki írhat a másiknak.. Amúgy meg fiú-lány barátság nincsen.. :)
2011. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát hogy nehogy már azt higgye hogy többet akarok...elvégre elég olyan a kapcsolatunk, hogy majdnem együtt, de közben csak barátok.
2011. jan. 23. 15:00
 4/5 A kérdező kommentje:
miért ne lenne fiú-lány barátság??
2011. jan. 23. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ideig lehet, de a vége csak az lesz, hogy rámásztok egymásra.

Velem is volt egyszer 5 év barátság után, meg a mostani 12 év barátság után.

Minden csak idő kérdése, hidd el.

2011. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!