Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem félreértette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem félreértette a közeledésem!?

Figyelt kérdés

sziasztok!Most pénteken találkoztam a benzinkúton egy nagyon régi baráttal,akivel már ezer éve nem beszéltem,és nem tudtam hogy mi van vele!annyit kell erről tudni hogy én vagyok a lány ő a fiú,az iskolakezdés miatt és költözés miatt szakadt meg a kapcsolatunk!szóval az nap este épp fizetek és valaki a hátam mögött köszönt és a nevemen szólított,tök meglepődtem és örültem is neki hogy találkoztunk,ő kezdett el kérdezgetni h merre megyek most merre lakok stb..válaszoltam neki,majd elköszöntem ,mert sietnem kellett:S majd a kocsiba gondolkodtam h tök jó lenne 1x leülni dumcsizni,mint régen,de teljesen haveri szinten....aztán olyan hajnali 1-kor felmentem gépre,és 1 közösségi oldalon írtam neki hogy én tök örültem h találkoztunk x év után,meg hogy ha van kedve én szívesen dumcsiznék vele..és a végére odaírtam hogy ha nem-et mond akkor sincs harag!!!azóta sokszor láttam hogy fent volt az oldalon,és biztos megkapta az üzimet,de nem írt még vissza!!csak attól félek hogy szerintem félre értett hogy én valamit akarok tőle vagy ilyesmi,amikor nem erről van szó,hanem csak annyiról hogy én újra szeretném hogy barátok legyünk..szóval most elég kínosan érzem magam,lehet hogy törölnöm kéne magam,és elfelejteni ezt az egész rémálmot!!!szerintetek megijedt,vagy félreértett a közeledésemet??előre is köszi a véleményeket és a tanácsokat!!

U.i.:mind2-en 20 évesek vagyunk!!!


2011. jan. 16. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fent lesz chaten,akkor írj rá,és tisztázd vele hogy ne értse félre,csak gondoltad régen beszélgettetek és azért írtad hogy üljetek be valahova..:) Ne parázz már..:D
2011. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rossz az, aki rosszra gondol!
2011. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!