Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hálám jeléül kezetcsókoltam...

Hálám jeléül kezetcsókoltam (volna) a Főorvos Úrnak. Lehet, hogy félreértette?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg vagyok.

Legutóbb 3 hétig voltam kórházban és hatalmas fájdalmakkal küszködtem, főleg az első 1-2 hétben és nagy halálfélelmem is volt.

Kikerülésemkor, amikor hazaengedtek kezetcsókoltam (volna) a Főorvos Úrnak és elmondtam Neki, hogy nagyon hálás vagyok Neki, felnézek rá, tisztelem, becsülöm és nagyon szépen köszönöm, hogy megszabadított a hatalmas fájdalmaktól.

Ő nem engedte, hogy megcsókoljam a kezét és felemelt hanggal azt mondta, hogy ez a dolga és maradjunk a hála helyett, csak a köszönetben.

Ezek után, hogy nézzek a szemébe???

Lehet, hogy félreértette és azt hitte, hogy ismerkedni szeretnék Vele??????

Köszönöm, ha válaszoltok!!!


2010. jún. 15. 13:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

Eltúloztam, mert annyira örültem annak, hogy élve mégis kikerülhettem...

Azért rágódok ezen, mert még sajnos párszor biztosan vissza kell mennem a Főorvos Úrhoz.

Nem szeretném, ha félreértené!

Azt szerettem volna, hogy tudja mennyire nagyon becsülöm és tisztelem, hogy minden reggel 5-kor már a kórházban végezte a dolgát és csak 16-kor ment haza és egy igazán becsületes orvos, Aki mindent megtesz a betegeiért.

A hálámat nem tudtam máshogyan igazán kifejezni sajnos.

Megsértődött?

Az utolsó nagyviziten nagyon megnézett engem és a páromat is.

Az volt az érdekes, hogy amikor kézcsókoltam volna, akkor felemelte a hangját és szinte kiabálva tiltakozott.

Úgy kezdtem, hogy hálapénzt adtam és mondtam Neki, hogy többet adnék, ha tudnék, de szeretném, ha tudná, hogy...

Nő vagyok és nem minden nap teszek ilyent.

Mondtam is a dokinak, hogy csodát tett számomra.

A pénzen kívűl még mivel szokás kifejezni a hálát?

Köszönöm, ha még írtok!!!

2010. jún. 15. 18:14
 12/14 anonim ***** válasza:

nyugi, csak megdöbbent és hirtelen nem tudott mit reagálni, neki is kényelmetlen volt a helyzet


legközelebb egyszerűen kérj elnézést a ,,túlzott reakcióért" és köszönd meg még egyszer (és ne többször) a segítségét


32N

2010. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondanek neked valamit...lehet, hogy keveselte a halapenzt. Sajnos sok orvos szamara csak a penz=konkret hala. Nekem is volt ilyen orvosom, remek orvos volt, de penzehes...nagyon sok ilyen orvos van. Legkozelebb kerj elnezest, hogy ilyet akartal tenni. Olyan jo, hogy nem Magyarorszagon elek mar...itt nincs halapenz es senki sem az alapjan itel meg, hogy mennyit adsz.
2010. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem akarta, h megalázkodjál, mert ez a kézcsók rád nézve az lett volna
2010. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!