Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van Orbánnak kezetcsókol...

Miért van Orbánnak kezetcsókolási mániája?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 23:21
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
30%
#20: Mert a nyugati konzervatívokat kiherélték a balos feministák és liberráltak.
2022. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
41%

22... én éppen néztem a Varsói felkelésről készült filmet, nagyon jó lengyel fiatalokkal forgatták, abba is szó esett, hogy egy fiatal lány eléggé feminista volt, mert mikor fiú kézencsókolta, ő visszacsókolta kézen... a szülei meg elnézést kértek a lányuk nevében... természetesen tényleg lehetett ilyen a lengyel társadalomban... van olyan rokonom, aki kezet csókol anyámnak, de ma-már ott se jellemző... ez nem kiherélés... csak már nem divat...


Egyszer azon vitatkoztak egy facebook csoportban, hogy lyukas nadrágos fiúk vagy öltönyös férfiak a menők, én meg mondtam, hogy mivel volt olyan munkám, ahol öltönyt viseltem, így tudom, hogy pusztán elegenciából nem mennék öltöny nadrág fehér ingben... állandó jelleggel... mert szét izzadnék... helyette lezserebb eleganciával megyek...

2022. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
5%
#16 tetszik amikor belehazudsz a pofánkba, de mi halgassunk
2022. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
21%
és az is tetszik, hogy a fideszesek ezt is megmagyarázzák, akár hazugság árán is, és mindenki kussoljon, mert akkor is nekik van igazuk. punktum. szerintem még toppantsatok is hozzá. primitív a Gazdátok, ez van, de ti így szeretitek. legyetek rá büszkék.
2022. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
67%
23, 24, persze, persze itt mindenki hülye csak te vagy a helikopter.
2022. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
30%
szerintem nem hülye itt senki. max nagy a szerelem. egyesek szerint Orbán Viktor tökéletes, egy Szent!
2022. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. jún. 8. 14:50
 28/48 anonim ***** válasza:
69%

#26

Egyetlen fideszes sem tartja Orbánt tökéletesnek és szentnek, ellentétben veletek, akik az Unióra úgy néztek, mintha az nem is esendő emberekből, hanem valami istenekből állnának, akik soha rosszat nem akarnak, teljes mértékben tökéletesek, mindig mindenkinek a legjobbat akarják, aki velük szembeszegül, az csakis kizárólag gonosz lehet. Más szemében a szálkát, a sajátodban a gerendát sem...

2022. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
30%

"az Unióra úgy néztek, mintha az nem is esendő emberekből, hanem valami istenekből állnának"


Még ha így is lenne, akkor is reálisabban látnánk a világot, min ti, fidióták :D

2022. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
67%
Nem "így lenne", hanem így van. A ti szemetekben, mindenki, aki egy kicsit is szembe mer menni az Unióval, az automatikusan rossz. Nem vagytok különbek a legprimitívebb fideszesektől sem. Nézd meg, most is mit csinálsz: itt fidiótázol másokat, jössz az idétlen emojiddal, és azzal foglalkozol, hogy Orbán kinek, hogyan csókol kezet. Mielőtt fidiótázol, vedd észre, hogy te is ugyanolyan elvakult vagy, mint a leghülyébb fideszes, csak te éppen az ellenkező oldalon állsz a vaksötétben.
2022. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!