Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mi ez az "elköltözősdi"...

Most mi ez az "elköltözősdi" hóbort egyeseknél? Tényleg van olyan, aki azért menne el az országból, mert a Fidesz nyert?

Figyelt kérdés
Mert aki enélkül is kiment volna, az más helyzet. De ezért?
2022. ápr. 5. 19:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

20

Csak most esett le neki a tantusz.

2022. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
#21 😂
2022. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
50%
20: és? Most az a kérdés, hogy tudják-e kezelni majd az előttünk álló kihívásokat.
2022. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
35%

"Lenne az a politikai helyzet, ami ha bekövetkezne, akkor csomagolnánk. Most úgy érezzük, hogy a fidesszel ez nagyobb valószínűséggel következhet be. De nem nyugatra mennénk, hanem csak itt a környező országok valamelyikébe."


Tudod mi a gáz!! Össze-vissza beszélsz! A Fidesz már 12 éve kormányon van!!! Eddig miért nem mentetek el?? Azért, mert albérletbe laktok???

2022. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
35%
24, én szívesen megmagyaráznám neked, csak az a baj, hogy tényleg nem értem, hogy ezen mit nem lehet érteni. Te azt hiszed, hogy a fidesz valami isten, és amíg ők vannak hatalmon, addig semmi rossz nem történhet, vagy tényleg nem értem.
2022. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

"24, én szívesen megmagyaráznám neked, csak az a baj, hogy tényleg nem értem, hogy ezen mit nem lehet érteni. Te azt hiszed, hogy a fidesz valami isten, és amíg ők vannak hatalmon, addig semmi rossz nem történhet, vagy tényleg nem értem."


Mindenképp magyarázd meg!! Ezt szeretném!! Istenben nem hiszek, mert nincs értelme!!!

2022. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
18%

Még mindig nem értem, hogy mit nem értesz, de akkor megpróbálom más szavakkal, hátha úgy is jó:

Tehát történnek, alakulnak a dolgok a világban meg itthon, és a fidesz meg kezeli őket valahogy. A következő négy évben szerintem előállhat olyan helyzet, hogy ezzel mi nem leszünk annyira megelégedve, hogy itthon maradjunk, ezért lehet, hogy elköltözünk. Nem feltétlen örökre.

2022. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

"Még mindig nem értem, hogy mit nem értesz, de akkor megpróbálom más szavakkal, hátha úgy is jó:


Tehát történnek, alakulnak a dolgok a világban meg itthon, és a fidesz meg kezeli őket valahogy. A következő négy évben szerintem előállhat olyan helyzet, hogy ezzel mi nem leszünk annyira megelégedve, hogy itthon maradjunk, ezért lehet, hogy elköltözünk. Nem feltétlen örökre."


Figyi!! Azt nem értem, hogy miért hisztizel, amikor már a Fidesz irányítja az országot 12 éve!!! De ha menni akarsz akkor menj nyugodtan, de ne köpködj!! Ez undorító!!! Ha valakinek nem tetszik valami, akkor ne csinálja, változtasson, de ne köpködjön!!! El lehet menni!!! Hajrá!!!

2022. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
12%

Igen. Én is közéjük tartozom. Mindenkinél máshol van a tűréshatár, nálunk a 12 év kétharmadnál. Még négy nem fér bele. 27 voltam, amikor ez az őrület elkezdődött, a 43-at nem akarom ebben ünnepelni, reménykedve, hogy majd hátha a 47 egy jobb országban köszönt rám. Vagy az 51. Vagy a halál.


Szerencsére magammal viszek egy alulfizetett, megalázott orvost is. Csak azt remélem, nem olyan emberek halálát okozza majd a hiánya, akik változást szerettek volna. A többiek sajnos megérdemlik, az összes végtelen várólistát, az orvos- és pedagógushiányt, a gyerekeik egyre rosszabb minőségű oktatását, azt, hogy duplán fizessenek az egészségügyi ellátásért (TB-t és magánegészségügyi ellátást is, ha nem akarnak megdögleni), és azt is, hogy ezt még hálapénzzel is meg kelljen pótolniuk. A széteső infrastruktúrát, a pártalapítványi felsőoktatást, mindent.


Aki egyszer hülye és tanul belőle, az egy dolog (in is az voltam 2010-ben). Aki zsinórban négyszer nagyonhülye, az önmaga ellensége, és viselje minden következményét.


Kívánom, minden így menjen tovább itt, ahogy élvezitek, sőt, fokozódjon, és élvezzétek még jobban. Költsék még több tömegkommunikációra, propagandára, nemzeti konzultációra és érvénytelen népszavazásra a közpénzt, kerüljön belőle még több, még kevesebbek zsebébe, jövő ilyenkorra Mészáros Lőrinc legyen a leggazdagabb ember a világon, a tanárok, orvosok, ápolók, értelmiségiek legyenek bérére jusson még kevesebb (de stadionra és kisvasútra minden politikus kertjébe fussa!), kövessenek még többen és menjen el nyugatra mindenki, akit ez a rezsim már 16 éve semmibe vesz.


A fidesz szavazókat pedig operálják meg, ha betegek, a pártjuk túlfizetett kommunikációs szakemberei, választási tanácsadói, politikusai és bértollnokai, akik tégláról téglára építették ezt a "csodálatos" rendszert!


Minden "örömében" és "megvalósításában" legyen sok-sok, örömteli részetek! Pá.

2022. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
80%
Szegény orvosok, épp most emelték millióra a fizetésüket. Viszlát.
2022. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!