Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban visszaélhetnek a...

Valóban visszaélhetnek a szavazatommal/az aktuális kormányra szavaznék ha nem mennék el szavazni?

Figyelt kérdés
Őszintén nem igazán fog meg egyik párt programja, ideológiája, illetve fölényes fidesz győzelemre számítok, nem mondom hogy túlzottan hidegen hagyna, viszont semmivel sem érzem különbnek bármelyik másik pártot, de ez csak az én véleményem, nem is emiatt szól a kérdés. Viszont, a családom nem bír békén hagyni, hogyha nem megyek el szavazni akkor néhány ember szerint visszaélhetnek a szavazatommal, a többi szerint pedig akkor az aktuális kormányra szavazok. Valaki kifejtené nekem hogy miért, aki hasonlóan gondolkozik? Nekem a gondolkodásmódom szerint, ha előbbi történik akkor kb. el lenne csalva a szavazás(wtf?) ha visszaélnek a szavazatommal, utóbbinál pedig ha plurális a demokrácia akkor konkrétan senkinek nem nőne a szavazata ennyi történne.. most az ha persze a fidesz olyan kva jól megcsinálta a "programját" és konstans van annyi szavazójuk az miért lenne az én hibám? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2022. ápr. 2. 15:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#32

Egyértelmű, hogy ezen emberek megsegítésének nem az az elsődleges módja, hogy ingyen pénz! Nem halat kell nekik adni, hanem hálót, hogy halászni tudjanak!


De az se megoldás amit most a Fidesz csinál, úgy tesznek mintha nem is léteznének!

2022. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ne menj akkor, én is kihagyom, annyira nem érdekel a dolog.
2022. ápr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!