Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban visszaélhetnek a...

Valóban visszaélhetnek a szavazatommal/az aktuális kormányra szavaznék ha nem mennék el szavazni?

Figyelt kérdés
Őszintén nem igazán fog meg egyik párt programja, ideológiája, illetve fölényes fidesz győzelemre számítok, nem mondom hogy túlzottan hidegen hagyna, viszont semmivel sem érzem különbnek bármelyik másik pártot, de ez csak az én véleményem, nem is emiatt szól a kérdés. Viszont, a családom nem bír békén hagyni, hogyha nem megyek el szavazni akkor néhány ember szerint visszaélhetnek a szavazatommal, a többi szerint pedig akkor az aktuális kormányra szavazok. Valaki kifejtené nekem hogy miért, aki hasonlóan gondolkozik? Nekem a gondolkodásmódom szerint, ha előbbi történik akkor kb. el lenne csalva a szavazás(wtf?) ha visszaélnek a szavazatommal, utóbbinál pedig ha plurális a demokrácia akkor konkrétan senkinek nem nőne a szavazata ennyi történne.. most az ha persze a fidesz olyan kva jól megcsinálta a "programját" és konstans van annyi szavazójuk az miért lenne az én hibám? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2022. ápr. 2. 15:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
25%
Mi vagyunk agymosottak? Ne viccelj már! Ti nem látjátok a fától az erdőt!
2022. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
60%
Én azt látom, ami a szemem előtt van: A betanult ellenzéki propagandát gépiesen ismételgető, vakbuzgó MZP vallásos híveket. Azt testesítitek meg, amivel a fideszeseket vádoljátok.
2022. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
63%
#11-es, azt mondotok egymásra, amit akartok, én ebbe nem akarok beleszólni, de azért ez tényleg erős volt, hogy "kell", közben meg diktatúrázunk, ezt Te is beláthatod, hogy öngól!
2022. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem öngól ez szimpla józan ész és realitás


Ha Ti ezt nem látjátok akkor egészségetekre!


Épüljönek tovább közpénzmilliárdokból stadionok, természetesen a MI adónkból!


Tudod amúgy mennyi egy kezdő tanár bére? Bruttó 260 ezer Ft.... Ezért tanult éveken keresztül egyetem!


Tudod mennyit keres egy nb2-és focista? 1.5millió Ft-ot!


Ez szerinted így rendben van!


Nem a sport ellen vagyok, mert Ők is megdolgoznak azért, hogy nb2-Ben játszhassanak, de jó lenne végre egy fontossági sorrendet felállítani!


Ki fogja tanítani a gyerekeket 10 év múlva? Nem lesz pedagógus!


És nem csak az oktatás terén van káosz!

2022. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel egyetértek, az oktatás sokkal több pénzt és reformot igényelne. A stadionépítést sem nézem jó szemmel. Az összképet nézve viszont még így is alulmarad az ellenzék a fidesszel szemben. Ezzel pláne, hogy diktatorikusan akarják megmondani, kire kell szavazni.
2022. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
49%

Nem diktatórikusan akarom megmondani, hogy kire kell szavazni, hanem egyszerűen elegem van a jelenlegi rendszerből! Míg én keményen dolgozom, mások az én adóból urizálnak! Tarthatatlan korrupció és mérhetetlen lopás!


340 MILLIÁRDOT költöttek el 34 STADIONRA! Erre volt pénz, de amire kellene még nincs?


Jártatok mostanság nyugati nagyvárosokban? Láthattok milyen állapotok vannak? Láttátok, hogy fényévekre le vagyunk maradva?

2010 óta szó szerint talicskázták az EU-s pénzeket az országba! Nem hatékonyan lettek felhasználva!


Egy nyugati nagyváros minimum így néz ki!:

[link]


Magyarországon is ilyenek a nagyvárosok ugye?


Nem látjátok, hogy a béka feneke alatt vagyunk úgy elvagyunk maradva!?


És elegem van, hogy a Fideszre szavazók egy nagyon nagy bizonyos része csak azért szavaz a Fideszre, mert nem is ismer más pártot, csak a propaganda jut el hozzájuk és Ők döntenek az én és a mi jövőnkről!

2022. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
68%

Mindenkihez a propaganda jut el, mert ezzel kommunikálnak a pártok. Most te is propagandát terjesztesz.

"Ők döntenek az én és a mi jövőnkről"

Te meg az övékéről. Ilyen ez a demokrácia. Nincs kiadva, hogy kire kell szavazni, mint ahogy te akarnád.

2022. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
35%

Az írni olvasni nem tudó alacsony iskolázott emberek döntenek a mi jövőnkről!


Mert hazugságokkal sötétben tartja őket a Fidesz!

Szerinted ez nem undorító?

2022. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%
Személy szerint az egész kampányt undorítónak találom. A Fidesz és az Ellenzék is hazudik, manipulál, mocskol. Ha csak ezt nézném, se mennék szavazni.
2022. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

A Te adódból??? Mit gondolsz mennyit adózol/adózunk? Kb. 2-2.5M-ra tehető a termelői szférában dolgozók, akik csúnyán mondva kitermelik a másik 1.5M közfoglalkoztatott bérét. Egy peták stadionra eldurrantható adód nincs, az ÁFA-val befizetett adó az Adó, ami valamire is költve van, és abból nem építesz stadiont! EU-s pénzből, túlszámlázással, majd a különbözetet eltéve, úgy épül itt bármi is, tényleg bármi, nem csak a stadion, de az is!

Ja... így néz ki egy nyugati nagyváros?! Mit kéne látni, mert én egy nagy villanyszámlát látok így első körben, mindjárt a videó elején, na meg pár magas épületet!

Jesszus, tényleg? Nem hogy magas irodaházaink lennének stadionok helyett? A k... életbe! Szerinted nem építettek volna már ilyet vállalkozókedvűek, ha lehetne? Ezek szerinted az állam által épített épületek? Vagy mit kellene látni a videón??? Azért nincs nálunk ilyen, mert nem engedik és szerintem jól teszik, de ezen vitázhatunk, nem halnék bele, ha engednék, szóval nem mennék tüntetni miatta!

https://www.youtube.com/watch?v=wrjYr7-gKQg

Ez meg Budapest, ez kuplerájnak tűnik Frankfurthoz képest? És pl. Pécs?

https://www.youtube.com/watch?v=tHfp5paV8O0

Vagy Debrecen?

https://www.youtube.com/watch?v=nBOj-R5B7FI


Ilyen videószösszeneteket minden városról lehet lőni!

Tessék, Frankfurt másképp: https://www.youtube.com/watch?v=IWNM0qWqp5o

Hoppá-hoppá! Ez Frankfurt, Herr General??? Na ne má'!

2022. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!