Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy kevesebb vizet kell...

Az hogy kevesebb vizet kell használni, az azt jelenti, hogy ne/vagy kevesebbet fürödjél?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 09:52
A kérdező szavazást indított:
igen azt jelenti / fideszes vagyok
nem azt jelenti / fideszes vagyok
igen azt jelenti / ellenzéki vagyok
nem azt jelenti / ellenzéki vagyok
gyurcsány a hibás
orbán egy ge..
40 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, hogy ezt miért nem értitek.

A környezet szempontjából csak az tartható,ha csökkentjük a kiadásokat. Túlzó, pazarló életmódra álltunk be, úgy teszünk, mintha minden alap lenne. Az IGAZI spórolás az, ha kevesebbet fogyasztunk. Más nem tartható fent.

2022. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, olyanokra gondolt mint én. Évi 100-200 köbméter, csak a halaimnak.
2022. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
81%
Azt jelenti, hogy aki luxusvillájába 500000000 köbméteres medencét akar megtölteni vízzel, az fizesse meg az árát.
2022. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
23%
Én azért megnézném, ahogy a Kapitány a fürdővizével húzza le a WC-T.
2022. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
60%
Az ivóvíz a legértékesebb természeti kincs lesz 30-40 év múlva. Világháborúk fognak dúlni matta. Ennek fényében elég luxus ivóvízzel lehúzni a rötyit meg abban fürdeni, azzal locsolni.
2022. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Ez azt jeleni a hatvanpusztai orbán birtok gyepét mikor fél millió köbméter vízzel öntözi az orbán klán ne az adófizetők fizessék a költségvetésből rezsicsökkentés címszó alatt.
2022. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
24%

#5

Akkor miben fürödjek? Nem esik olyan mennyiségű eső, hogy annak a vizét használjuk fel.

2022. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

5

Nem ivóvíz minőségű vízben pl. Nálunk van fúrt kút, ami nem ivóvíz minőségű. Abban fürdünk, a wc-t azzal öblítjük, azzal locsolunk. Ivóvizet csak ivásra meg főzéshez használjuk.

2022. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%

Ne folyasd 2 percig a vizet fogmosaa kozben, ontozz esovizbol stb annyi egyeb megoldása lenne.


Es igen akar lehet kevesebbet furdeni is. Ettol meg nem ezt mondta, csak általánosságban a kevesebb fogyasztast. Mindenki a sajat iq-janak megfelelő peldat talalhat ra

2022. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
41%
Most ezt próbálják erőltetni, hogy spórolj.Persze csak a kisember.Ez a nagy nyugati jólét.Aki annyira játsza a természetvédőt,az miért nem költözik egy barlangba? Ott spórolhat kedvére.
2022. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!