Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma már kevesebben használnak...

Ma már kevesebben használnak PC-t, inkább a telefon megy?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 21:31
 1/4 anonim válasza:
Ezt honnét veszed??? Mire???
2020. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A webes látogatottságban ma már egyértelmű a mobilos dominancia. Táblagép viszont alig van (legalábbis az én oldalaimon, Magyarországon).


Nem hiszem, hogy kevesebben használnak PC-t, inkább sokkal többen neteznek ma már, és ehhez a legegyszerűbb és legelterjedtebb eszköz a telefon, ezért tolódott el az arány az utóbbiak javára.


A PC-k piacán viszont alaposan előretörtek a notebook-ok az asztali gépek rovására.

2020. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem csökkent sokkal a PC-k száma, csak a mobil eszközöké nőtt. Az utóbbiból nem következik az első állítás. Összességében több eszközt használunk.
2020. márc. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Webes látogatások terén tényleg a mobil a meghatározó, hisz mindig kéznél van, ha valamit meg akarsz nézni, egyszerűbb a telefont elővenni.

Ellenben érdemi munkára még mindig PC-t használ az ember. Én pl az asztali gépre esküszöm, de az igaz, hogy a laptop manapság elterjedtebb. Csak ott nehézkes két monitort használni meg nehezebben bővíthető.

2020. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!