Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz tud...

Szerintetek a Fidesz tud valamit egyántalán, hogy mi is a devizahitel?

Figyelt kérdés

Ez mentőöv? Könyörgöm, inkább maradjanak csendbe, tegyék rendbe az árfolyamot és semmi gond nem lenne a devizahitellel.

Talán az egyoldalú szerződésmódosítás még ér valamit, ám a magas árfolyam miatt nem megy vele semmire sem a törlesztő.


[link]


2010. szept. 10. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Jelent esetben a Fidesz idáig mindent megtett a maga módján, hogy az árfolyam az egekben legyen, köszönve először Kósa és Szíjjártó uraknak. "


Emlékezetfrissítés:

[link]

2010. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]

Hozzá kéne tennem ezt is persze. Meg azt, hogy ha szerinted Kósa képes az eurót gyengíteni, akkor addig röhögök rajtad amíg az EUR erősebb lesz mint a CHF.

2010. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]

Az ilyen híreket meg kinek köszönjük? LMP-nek? SZDSZ-nek? Hottentotta Szövetséges Frontnak?

2010. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szuperek vagytok. Tipikus esete, hogy a kisujját nyújtja valaki, de nektek az egész karja kell.

Senki, de senki nem kényszerítette az embereket, hogy devizahitelt vegyenek fel. Mi is albérletezünk, mert nem futotta lakásra.

Aki felvette ezt a hitelt, vállalta az árfolyamkockázatot. Jahogy a kockázatba bele is lehet bukni?


Na mindegy, szerintem ezek az emberek felelőtlenek voltak, kockázatot vállaltak, jellemzően kicentizték a törlesztőrészletet, nem informálódtak, most meg segítségre szorulnak.

Segítséget kapnának is.


De már az sem elég nekik, csak azt nem tudom, mi lenne az. Hogy kifizesse az állam nekik a hitelüket? Tiltakozom! Az az én adómból lenne. Vagy oké. Fizesse ki nekik az állam a tartozásukat. De akkor én is kérek egy lakást.

2010. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A Fidesz nagyon is tudja, hiszen ő asszisztál hozzá!

Olvassa el mindenki ezt az oldalakat, tudja már meg mi is van a háttérben.


[link]


[link]

2011. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!