Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz még a homofób törvény...

A Fidesz még a homofób törvény után is jó eséllyel hatalomban marad... ennyire nem fontos nektek a meleg embertársaitok egyenlősége, magyarok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 03:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
5%
Ja, hogy ez már nem érdekel senkit, ha szembesítelek az igazsággal, ez aztán a kocsmai ellentámadás.... tipikusan olyan mint amit kisvárosomban megszoktam.... ha nem tudsz érvelni, rögtön jön a kit érdekel...
2022. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
0%

Ne veszekedjetek már a semmin konkrétan. Vannak melegek kész, fogadjátok el őket, nem ártottak semmit nektek, ha jól tudom.

LMBTQ 5 betűből álló mozaikszóból gondoljátok azt amit akartok.

2022. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
94%

#61 És még játszod a hülyét :DDD

Valahogy a búziknak mindig van még valami egyéb agybajuk.

2022. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:
LMBTQP
2022. jan. 5. 18:35
 65/66 anonim ***** válasza:
14%
büdös homofóbok, aztán valóságba egy nő bottal sem nyúl hozzátok. Én mint leszbikus férfi, nőcsábász vagyok
2022. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 Dzsoki ***** válasza:
92%
Aki Lengyelországban él,az legyen kedves az ottani törvénykezést kritizálni!Egyébként,halalomban magad a Fidesz.Tavaly még,épphogy.Mára,ha MZP,még beszél néhány sületlenséget,akkkor ismét 2/3-al.Valami történt,hogy az a 650ezer is nehezen van,meg.3 nap alatt össze kellett volna jönnie,a 200ezer aláírásnak egy értelmetlen népszavazásra.
2022. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!