Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz még a homofób törvény...

A Fidesz még a homofób törvény után is jó eséllyel hatalomban marad... ennyire nem fontos nektek a meleg embertársaitok egyenlősége, magyarok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 03:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
10 - a gyerekektől megvonják a felvilágosítás jogát. Azt állítják, hogy más emberek nem is léteznek csak fehér heteró keresztények és csak ez lehet a normális... miközben sokfélék vagyunk, még csak nem is nők vagy férfiak, hanem ezek közt is rengeteg átmenet. De aki olyan bigott és visszamaradott mint az ide kommentelők hát nem csodálkozom, hogy itt tartunk, és nyugatról lenéznek minket. Ahol minden birka elhisz mindent egy usító náci kormánynak ott nem lesz soha egyenlőség.
2021. dec. 28. 10:31
 12/66 anonim ***** válasza:
82%

"a gyerekektől megvonják a felvilágosítás jogát"

A hetero szexről sem beszélnek rendesen, csak a védekezésről, akkor a meleg szexről miért beszélnek?

"Azt állítják, hogy más emberek nem is léteznek csak fehér heteró keresztények és csak ez lehet a normális."

Ez nettó f@aszság, nem tudom, hogy milyen iskolába jártál.

"De aki olyan bigott és visszamaradott mint az ide kommentelők hát nem csodálkozom, hogy itt tartunk, és nyugatról lenéznek minket."


Ha ennyire elfogadó vagy azt is fogadd el a másik sertegetése nélkül, hogy nem ért veled egyet.

Van külföldöi ismerősöm, talán a média lenéz minket, de az emberek nem (mondjuk ehhez ismerős sem kell, elég kommenteket nézni, sokan dicsérnek minket.

2021. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
37%

Akik azt állítják, hogy pedofilok ellen hozott törvény, kérdem én, hogy 30 évesen visszagondolva felnőtt fejjel melegként, úgy gondolom, hogy talán hasznosabb lett volna ha a védőnő, iskolaorvos, vagy valamely tanárommal tudok beszélni egy kelet-magyarországi kisvárosban felnőve a melegségről, talán nem jártam volna 2 évet egy lánnyal, akibe nem voltam szerelmes, talán hamarabb elkezdek ismerkedni korombeli hozzám hasonló fiúkkal, a tőlem 20 km-re található megyeszékhelyen..


Egyébként utána néztem én a dolgoknak, plusz otthon is volt jó pár ifjúsági tanácsadó tinédzser fiúknak könyv a 3 bátyámnak, amibe teljesen normális dolognak írták le a melegséget. Szóval erről is tudtam, ugyanakkor mivel félig lengyelként, katolikus neveltetésben részesültem, nem igazán kaptam ott pozitív visszacsatolást, így aztán elnyomtam magamban..


Miközben pl este 22 óra után a Cool tévén néztem a fiúk a klubbolt, meg random nem homo erotikus jellegű képeken is megakadt egy-egy férfi szereplőn a szemem, hogy de jó pasi... mindezt tiniként... szóval aki azt állítja, hogy 18 év felett jön rá az ember, hogy meleg és addig ne kapjon semmilyen pozitív megerősítését egy meleg tini, az nagyon gonosz ember..

2021. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
26%
Na, ha a búzipropagandát tiltották volna, akkor pl. az előttem szóló lehet, hogy nem lett volna búzi, mert nem tudta volna nézni a fiúkat a klubból.
2021. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
63%

Nem azért lettem b*zi, mert azt láttam, hanem azért néztem, mert az voltam már akkor is..


Akkor minden képeket vághattál volna ki, meg csak csajos képeket kellett volnan nézegetnem.... ugyanis mint írtam írtam egy random mondjuk ruházati magazinban is megnéztem a pasi modelleket, de strandon is vagy uszodába is..

2021. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
74%
Rossz oldalán vagyok a GYK-nak
2021. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
67%
#16 Nem te vagy rossz oldalon. A 13-as és 15-ös válaszolónak más szoftverhibája is van a homoszexualitáson kívül. Ellenállhatatlan késztetést érez, hogy mindenhova leírja az élettörténetét, még privátba is.
2021. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem, hogy szoftverhiba lenne a homoszexualitása, gyanítom, hogy nem is meleg, hanem csak egy troll lmbtq reklámozó.
2021. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vagyok troll, csak próbállak a saját életutammal érzékenyíteni, tudod ez egy bevett módszer, hogy szembesítselek... hogy míg nektek adott egy életút, addig nekünk nincs segítség, meg senki, hogy ezt hogyan is kellene megélnem...
2021. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
53%
A kérdező miért hazudozik? Minden meleg ilyen?
2021. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!