Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz még a homofób törvény...

A Fidesz még a homofób törvény után is jó eséllyel hatalomban marad... ennyire nem fontos nektek a meleg embertársaitok egyenlősége, magyarok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 03:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
6%

Egyébként kérdező, hogy is van az, hogy én most Lengyelországban élek már kint tavaly július 2. óta, és úgy 2 hetente látogatom meg az ugyanabban a városban élő rokonaimat, mint ahol dolgozok, és ott is van egy 10 év körüli unokaöcsém, és az anyja, vagyis az én unokanővérem, sőt az unokanővérem vagyis a szülei, az én keresztszüleim, nem tiltanak el tőle, pedig tudják, hogy meleg vagyok és nem gondolják azt, hogy én rossz hatással lennék az unokaöcsémre.


Vagy ott van az apám bátyjának Varsóban, a lányunokájánál is van mr egy kislány, aki már gagyog, és abszolút nem korlátozzák őt, hogy velem találkozzon, sőt már kétszer játszottam vele, mikor találkoztunk, legédesebb kislány akivel találkoztunk. Ezt csak a te beteges kényszer képzeted, hogy egy meleg rokon jelenléte a családban rossz hatással lehet egy 18 év alatti gyermekedre....


ja és két rokonságom, akik egyik nagyobb városban és másik fővárosban élnek lengyelek, ellentétes politikai oldalán állnak, de egyik se gondolja, hogy én rossz irányba befolyásolnám pusztán az ott létemmel a gyerekeknek a szexuális fejlődését.

2022. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
És hogy jön az elfogadás a kiskorúak hormonkezeléséhez? Ez is az elfogadtatás része?
2022. jan. 5. 11:33
 53/66 anonim ***** válasza:
29%

úgy jön hozzá, hogy sehogy se.. mert még egyszer elmondom, mint ELTE HALLGATÓ ÉS MINT MÁS EMBER, HOGY EZ R E L E V Á N S probléma ma Magyarországon.


2016-18 között jártam egy második OKJ-s képzésre, és tudod milyen problémát érzékeltem az oktatás ügyben, nem az LMBTQI aktivistáktól félek, hanem, hogy a gyerekednek nem lesz tanára, ugyanis egy tanár ingázik sokszor 3 iskola és 2 település között, amiért nem ad plusz pénzt ingazásra egy tanárnak.


Meg több gond van az egészségügyben, vannak már rezidens barátaim, akik tudnának beszélni arról, hogy milyen problémával küszködik a magyar egészségügy, és ez a transzneműség, már valaki leírta, hogy 0.000001 százalékot teszi ki a problémák közül, itt is van olyan, hogy egy orvos 5 településre jár ki rendelni.... konkrétan ismerek ilyen, de rettegjél incelkém... és dölj a propaganda gépezet keblére és szívd ki belőle az utolsót is, aztán majd ha nem lesz tanára a gyerekeidnek, ha nem lesz orvos aki elláson, akkor majd rájössz, hogy nem mi vagyunk az ellenséged...

2022. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
67%
EZ NEM releváns PROBLÉMA.
2022. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 Dzsoki ***** válasza:
100%
Szerintem,aki,másfél éve,egy másik országban él,az ott fizessen adót és a Lengyel ügyekbe szóljon bele és nem a Magyar Törvényekbe!
2022. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

"ELTE hallgató" már nagyon sokszor elismerte, hogy támogatja kiskorúak hormonkezelését. Minket ez a fontos rész érdekel, nem az elfogadás, mert az már régesrég megvan.

Az érdekel, amit ezen kívül akartok behozni, és nem csak minket, hanem a gyerekeinket érint. Erre már nem lehet azt mondani, hogy "mit árt neked", nagyon is árt.

2022. jan. 5. 12:10
 57/66 Dzsoki ***** válasza:
97%
Azt értem,hogy semmi sem tilos.Ettől még ELTE hallgatónak,nem lengyelországi ügyekben,Lengyelországban kellene megnyilvánulnia?
2022. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
5%
Magyarországon is fizettem adót egészen 2021-ig :), megmutassam az adó papírjaimat? :). Szépen gondosan tárolom őket amiket online letöltök az SZJA bevallás oldalról....
2022. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
4%
Egyébként 3 hétre hazajöttem, téli szünetre, és tudod Európai Unióban élünk, bár egy falu végi inceleknek ez lehet nem tűnt fel, de mint munkavállaló, akár Svájcban is dolgozhatok, sőt egész Európai Unióban... ja és kettős állampolgárságom is van és szavazni is fogok kint a kinti konzulátoson és az ellenzékre :P.
2022. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
93%
#59 Kit érdekel?
2022. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!