Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha választani kéne, melyikre...

Ha választani kéne, melyikre szavaznál: szűnjön meg a hajléktalanság, vagy legyen melegházasság?

Figyelt kérdés
Átalakítani a rendszert úgy, hogy utcán ne éljen ember, vagy ehelyett házasodhassanak a melegek. Nyilván 0% közeli az esély bármelyikre, de ha lehetne.

#hajléktalan #LMBTQ #melegházsasság
2021. dec. 27. 12:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
5%

#20 Az illetékes szakemberek eldöntötték. Ezért van így szabályozva a törvényben és nem azért mert nekem így vagy úgy tetszik. Pont.

Nem, a mesterséges megtermékenyítésnél nem tesznek ilyet. Csakis akkor ha a társadalombiztosítással akarják kifizettetni. Most harmadszorra írom le, hátha végre felfogod, hogy ha kifizeti saját maga akkor a kutyát nem érdekli, hogy heteró-e vagy meleg az illető. Elsőre is ezt írtam, másodszorra is és most harmadszorra is.

Az azonos nevű élettárs annak nevezi magát aminek akarja. Olyan baromságokat hozol be ide ami már tőled is extrém, pedig szoktál terelni rendesen.

2021. dec. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Godaime ***** válasza:
40%

Az illetékes szakembert jelen esetben Orbán Viktornak hívják, tehát ez nem ér. Ha a szekembereken múlna a törvényhozás joga akkor nem lenne gond belőle.


De én is azt mondtam, hogy leszbikus nő is lehet megtermékenyített anya, de ha élettársi kapcsoltban van, akkor már nem. Ez benne van a törvényben is.


Az egy dolog, hogy te annak nevezed magad aminek akarod, de hivatalosan nem lesz közöd a gyerekhez, mint egy házastársnak. Nem értem mit nem lehet ezen érteni.

2021. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
8%
#22 Nincs benne semmi ilyen a törvényben. Cáfolj meg bizonyítékkal!
2021. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
34%
Akármire is vagy kíváncsi, egy ilyen kérdés nem fogja eldönteni, már csak azért sem, mert a két dolognak semmi köze egymáshoz. Mégis hogy gondoltad azt, hogy szűnjön meg a hajléktalanság? A hajléktalanok többsége maga tehet arról, hogy ott van az utcán, mert ha dolgozik is, azt a pénzt elissza, elszívja. Még egy tisztességes polgár sem képes a fizetését úgy beosztani, hogy az sokat jövedelmezzen, hát még egy olyan, aki a szemétből kukázik. Tegyük fel, van egy milliód, és azt a pénzt nem két meleg házasságára adod oda, hanem egy hajléktalannak, aki egy hónap múlva elveri, dolgozni meg egyáltalán nem akar, akkor mi a f*szt csináltál? Semmit. Ahelyett, hogy egy párt boldoggá tettél volna, három embert jutalmaztál meg a sz*rnak adott pofonnal. És ahhoz mit szólnál, ha az a meleg pár segítene egy hajléktalanon, és szállást, ételt adnának neki, csak végre kezdjen magával valamit? Nyisd ki egy kicsit a szemed a világ felé, és vedd észre, hogy nem minden fekete-fehér.
2022. jan. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!