Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerősöm azt mondta hogy...

Ismerősöm azt mondta hogy belerúgna egy hajléktalan csövesbe, 1ft-ot nem adna nekik. vélemeny? Egyre több az érzéketlen szavazó.

Figyelt kérdés

Szavazni fogok de annyi tahó ember van már alig vannak baloldali értékek ehelyett '' ingyenélő'' meg egyéb sértések vannak.


Hogy szavazzon az ember hogy a szegénynek jobb legyen?



2021. okt. 15. 18:16
A kérdező szavazást indított:
Sajnos sok az érzéketlen szegényellenes ember
Akinek nincs semmi az ennyit is er
40 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát sok kollégám szidja őket, nem kormánypártiak.
2021. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Kari Geri? 😃
2021. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

Az ismerősödet lecsuknám. Jó hosszan. Egy forintot én se adnék nekik. De lakhatást, képzést és munkát igen. Attól lesz méltósága is a nagy többségnek. A többi már belerokkant, ők orvosi ellátásra szorulnak. Úgy gondolom, korántsem egyre több, bár lehet, hogy te ilyen környezetben szerzel információkat.


E pillanatban mindegy, hogyan szavazzon az ember. Sőt, talán még szavaznia sem kell, ha z nagyon fárasztónak tűnik, hiszen a mostani célt úgy tűnik meg fog valósulni.

Azonban majd jövő év áprilisában feltételnül szavazzon az ember. Mégpedig úgy, hogy a szavazólapon lévő két lehetőség közül megkeresi, melyik nem a Fidesz, és oda teszi az ikszet. Ilyen egyszerű lesz most. Később majd lesz verseny is. Amiben a Fideszhez hasonló elemek nem fognak szerepelni, mert a kutya se kíváncsi rájuk. Na akkor majd újra kell gondolni, melyik jó, melyik jobb.

2021. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
A szegények alatt kiket értessz? A munkakerülő alkeszokat?
2021. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Én a MÁV jóvoltából táborozni vinném őket, ahogy a bajszos ember is csinálta.
2021. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Pénzt én sem adok csövesnek. Volt, amelyik kiröhögött, amikor ételt akartam adni, neki pénz kellett piára, ehhez én nem járulok hozzá. Van, amelyik nagyon is tehet arról, hogy ott van, ahol, kimászni sem akar mind.
2021. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kérdező arra akar kilyukadni hogy minden jobboldali érzéketlen bunkó ami nem igaz. A csövesekről meg annyit hogy nagy részük nem is akar kitörni ebből. Bele rúgni nem kell ekkor se egyikbe se. Kéregetnek a pénz meg 90%-ban piára megy. Minap adtam egyiknek egy százast . Azt mondta két napja nem evett. Futott vele a dohányboltba. Még az se érdekelte hogy látom hogy oda megy. Sajnos legtöbb eleve a pia miatt került az utcára is.
2021. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több a manipulatív szavazás is.
2021. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
Kíváncsi lennék mondjuk, hogy hányan bírnánk az utcán pia nélkül, amikor a társadalom többsége még egy hetet se bír ki nélküle. De azért könnyedén lenézzük a hajléktalanokat, amiért nincs akaraterejük kitörni egy olyan helyzetből, amit el sem tudunk képzelni. Mintha mi jobbak lennénk. Holott a többségünk ugyanolyan akarat gyenge. Azért utálják a csöveseket, mert kb. ők azok, akikhez képest mindenki sikeres embernek tarthatja magát.
2021. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
9-es, én nem vagyok alkoholista, elég mélyről kezdtem dolgozni, és sokat tettem a stabilitásért, én is kerülhettem volna utcára, de nem úgy álltam hozzá. Nem fogom olyanokra pazarolni a pénzemet, akik elkótavetyélik.
2021. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!