Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha választani kéne, melyikre...

Ha választani kéne, melyikre szavaznál: szűnjön meg a hajléktalanság, vagy legyen melegházasság?

Figyelt kérdés
Átalakítani a rendszert úgy, hogy utcán ne éljen ember, vagy ehelyett házasodhassanak a melegek. Nyilván 0% közeli az esély bármelyikre, de ha lehetne.

#hajléktalan #LMBTQ #melegházsasság
2021. dec. 27. 12:41
A kérdező szavazást indított:
Szüntessük meg a hajléktalanságot
Házasodhassanak a melegek
44 szavazat
1 2 3
 1/24 Godaime ***** válasza:
96%
Nem igazán értem mi a célja a kérdésnek hiszen ez két teljesen különálló dolog. A hajléktalanság megszüntetéséhez tengernyi pénz és munkaerő kell, a melegházassághoz egy aláírás.
2021. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy az embereknek merre billen inkább az erkölcsi mércéjük.
2021. dec. 27. 12:50
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

szűnjön meg a hajléktalanság


Ezt úgy érted, mint most, valamilyen adminisztratív intézkedéssel elérni?

2021. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
A melegházasságot lehet engedélyeztetni szavazás útján. A hajléktalanság megszüntetését nem.
2021. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%

Mivel akarod a hajléktalanságot megszüntetni?

(csak mert az nem legalizálás egy brutális elmeháborodott nagy testvért).


Egyébként szerintem a kettőt lehet egyszerre. A hajléktalanság nagyobb probléma.

2021. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Próbálom elképzelni mégis hogyan lehetne ez egyáltalán lehetséges. Talán ha két párt van, amelyik az egyik kérdés megoldását ígéri, de a másikat kategorikusan kizárja.

Rossz hírem van: El tudtam képzelni egy olyan pártot, ami a melegházasságot ellenzi, de a hajléktalankérdést megoldaná. Egy szélsőjobbos párt jelent meg lelki szemeim előtt, amely mindkét csoportot táborokba zárná. Hajléktalan nem lenne az utcán, a melegek sem házasodnának, meg olyan nagyon mást sem csinálhatnának.


Minden más variáció szerint egy párt, amely valóban hajlandó érdemben tenni mások emberi méltóságáért, az mindkét problémát meg akarja oldani.

2021. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%

Hogyan kellene a hajléktalanságot megszüntetni talán ingyen lakást adni nekik amit rezsit nem fizetve lelakhatnak?

"Melegházasságot" az Alaptörvény tiltja de még ha a gondolattal eljátszunk ,hogy bevezetik a társadalom többsége akkor is undorítónak tartja az egészet és röhögni fognak rajtuk.

2021. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Szüntessük meg a hajléktalan melegházasságot!
2021. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%

Nem igazán értem a kérdésedet.

Vegyem ezt úgy, hogy nem tudod, hogy 2009 óta létezik Magyarországon a "melegházasság" vagyis a bejegyzett élettársi kapcsolat a melegek részére, ami mindenben azonos jogokat biztosít a pár számára a házassággal?

Hogy nem tudod van a hajléktalanságra megoldás, el kell menni egy hajléktalanszállóra és igénybe kell venni az ottani segítők munkáját?

2021. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
9: attól még, hogy a tájékozatlanok (és akkor jóindulatú vagyok) állandóan ezt szajkózzák, még nem lesz igaz, hogy ugyanazokat a jogokat biztosítja a 2
2021. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!