Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt jobb a Kádár-rendszerb...

Mi volt jobb a Kádár-rendszerben, mint most?

Figyelt kérdés
Mi az, ami a szocializmus idején jobban működött/megvolt, ami ma már nincs?

2021. dec. 26. 06:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
100%
a "legvidamabbb barakk" es a gulyas-sszocializmus ahol engedette valtak-(sehol mashol!!)-a magan gazdasagok is 1970-tool ha jol emlekszem!
2022. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
78%

74

francokat!

tele volt a keleti pu veluk,csak azok nem olyanok voltak mint a maiak!! azzok kozt volt regi rendszerbeli -(horthy)- vezerkarri szazados is! azert lett az uj eraban hajlek nelkuli!

2022. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
100%

82: ragadj le az ál-hajléktalanoknál.

Ha lettek volna, a rendőrök bevitték volna egy munkásszállóra!

Akik a pályaudvarokon csöveztek, azok legtöbbje vonatra várt, mivel éjszaka is jártak vonatok... Ha este 10-kor elindultam Győrből Debrecenbe, akkor már zöldhajnalban ott voltam.

2022. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
100%
#83: Igen. Egyszer úgy érkeztem Lengyelországból Pestre, hogy csak hajnalban volt vonat Miskolcra, és ott éjszakáztam a Keletiben. Óránként cirkált a yard, igazoltatva az ott tartózkodókat, volt egy (valószínűleg stikkes) öregasszony, akit már ismertek, mondták neki, miért nem megy haza, hiszen van lakása? Mellettem igazoltattak egy fickót, akiről kiderült, hogy ki van tiltva Budapestről, igazoltatás közben a süteményes automatát nyomkodta, míg "fel nem kenték" az automata oldalára, kérdezvén, hogy teljesen hülyének nézi őket? (Jó, hogy nem mondta a "gyerek", hogy "Törzselvtárs, akar egy lekváros nőiszeszélyt?"). Engem is leigazoltattak, és megkérdezték, ismerem-e a tagot, mivel láttak vele beszélgetni. Hiába, akkor még volt a rendőrnek becsülete.
2022. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
72%

83-as

en lattam oket es beszzelgettem is veluk! nagyon sok horthysta tiszt volt koztuk! a csarnok baloldalt penztaraknal voltak ugy 20-an, neha kevesebben, mind idos emberek!

te vak es suket vagy ha nem lattad, vagy naem akartad latni! a zsaruk meg csak egyszer jartak arra ugy ejfel utan valamivel, es ezeket beken hagytak!

2022. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
70%

most meg vannak a zsarukkal osszejatszo -(vamzerek)-zsebes ciganyyok, utasokat fosztogatok!

az mennyivel jobb?

2022. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!