Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegek miért hiszik el,...

A melegek miért hiszik el, hogy bármikor ebben az országban lesz nekik melegházasság?

Figyelt kérdés
Senkinek nem érdeke, nem, még MZP-nek sem. A magyar nem nyugati "felvilágosult" ember, sok mindent megélt, keresztülment rajta német, török, tatár, orosz. Itt a DNS-ben van, hogy ami kívülről jön azt max tűri egy darabig, de elfogadni nem fogja soha. A toleráns, tiktokozó fiatalság is magyar, a korral gyűlölködőek és elutasítóak lesznek: ez szocializáció, nem egyéni döntés. A gyanakvás a lételemünk, ahogyan az irigység is. Ezért nem lesznek itt privilegizált, agyonfelsz*pott kisebbségi csoportok soha, max átemeneti ideig.

2021. dec. 11. 01:12
1 2 3 4 5 6
 41/60 Godaime ***** válasza:
81%

"A társadalom 1 maximum 5 százalékát képviselik mégis a törpe kisebbség próbálja ráerőltetni akaratát a többségi társadalomra."


A legalacsonyabb becslések szerint is 5-8%. Nem tudom honnan jött neked az 1%. Ez világszerte többszáz millió (!) embert érint.


"Létezik bejegyzett élettársi kapcsolat ugyanolyan jogokkal mint a polgári házasság.Gyerekvállaláshoz való jog nem létezik ez egy természet adta dolog."


Ismét egy intelligens válasz, tipikus tudatlan homofób módra. Nyilván ez az egyén nem hallott még szingli nőkről és férfiakról vagy meddő hetero párokról akik szintén fogadhatnak örökbe, gond nélkül.

2021. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
13%

41.

Magyarországról volt szó a kérdésben nem a világról feleslegesen kevered ide a világot.


Ez csak egy tipikusan nárcisztikus,önmagát túlértékelő homoszexuális kötekedése.

2021. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:

41: természetesen semmilyen 5-8%-ról nincs szó, hallottam már 15-20%-ot is.

10 éve még 2-3% volt a becslés, azóta hirtelen megtízszereződtek. Persze, tudom, ez azért van, mert egyre többen "bújnak elő", ami azért is érdekes, mert elvileg soha nagyobb elnyomásban nem éltek.

Mindegy, végül ki fog derülni, hogy a teljes társadalom b*zi.

Csak azt nem értem, miért nem alapítanak pártot, már azzal az 5%-al is simán benn lennének a parlamentben, mi meg végre megtudnánk, hogy mekkora a tényleges támogatottságuk, vagy csak egy hangos kisebbség akar nagy pofával társadalommérnökösködni. De attól félek erre nem fog soha sor kerülni, vajon miért.

2021. dec. 12. 18:22
 44/60 anonim ***** válasza:
90%
Azt is beleszámoltad ebbe kérdező, akik biszexként vagy melegként élnek házasságban?
2021. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 Godaime ***** válasza:
86%

"Magyarországról volt szó a kérdésben nem a világról feleslegesen kevered ide a világot."

Ugyan az a mese. Nincs ok azt feltételezni, hogy itthon kevesebb lenne az átlag, tehát több százezer magyar lakosról beszélünk. A te 1% becslésed alapján is közel százezer ember érintett.

2021. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:

45: az nem jelenti, hogy te ennek a 100 vagy 500ezer embernek a nevében beszélhetsz.

Jövök ti kedvenc érvelésetekkel: beszéltél mindeggyikkel, hogy akar melegházasságot és iskolai érzékenyítést?

2021. dec. 12. 19:15
 47/60 Godaime ***** válasza:
86%

46/


Óh, szóval minden egyes heteroszexuális embertől meg lett kérdezve, hogy akar-e házasságot vagy sem, értem. Még véletlenül sincs meg alapból a joguk hozzá és nem ők döntik el, hogy akarnak-e élni vele vagy sem.

Az iskolai érzékenyítést nem tudom miért sorolod ide. A gyerekeket igenis fontos felvilágosítani egyes dolgokról és ebbe a szexualitás is beletartozik. Ha anno neked is elmondták volna, hogy Pistikém, nem illik utálni a melegeket, most nem itt sírnál.

2021. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
14%

Godaime hiába vergődsz itt,hiába beszélsz magas lóról akkor sem lesz igazad.

Az iskola munkahely nincs helye szexualitásnak a falakon belül.

2021. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:

47: valamikor biztoan meg lett, pl. amikor meglapították az első törzsközösségeket, társadalmakat, vagy mióta kb. az emberiség létezik. És mióta létezik soha nem gondolta sneki komolyan, hogy két azonos nemű házasságban élhet. Nem azért, mert gyűlölték őket, hanem mert tartoztak feltételek ehhez a szentséghez, és tartoznak most is, amiket ti le akartok verni.

Csak a helyzet az, hogy ha a feltételei megszűnnek, akkor onnantól miért ne házasodjon valaki a testvérével, kutyájával, gyerekével, kisautójával.

Érted, mi a probléma ezzel? (költői kérdés)

2021. dec. 12. 19:44
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
49, Szerintem nincs ilyen mozgalom a nyugati társadalmak, hogy házasodjanak tárggyal, gyerekével, vagy kis autójával... Egyébként bizonyos helyeken voltak azonos nemű házasságok engedélyezve kisebb oceániai szigeteken távol az ábrahamista vallásoktól..
2021. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!