Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegek miért hiszik el,...

A melegek miért hiszik el, hogy bármikor ebben az országban lesz nekik melegházasság?

Figyelt kérdés
Senkinek nem érdeke, nem, még MZP-nek sem. A magyar nem nyugati "felvilágosult" ember, sok mindent megélt, keresztülment rajta német, török, tatár, orosz. Itt a DNS-ben van, hogy ami kívülről jön azt max tűri egy darabig, de elfogadni nem fogja soha. A toleráns, tiktokozó fiatalság is magyar, a korral gyűlölködőek és elutasítóak lesznek: ez szocializáció, nem egyéni döntés. A gyanakvás a lételemünk, ahogyan az irigység is. Ezért nem lesznek itt privilegizált, agyonfelsz*pott kisebbségi csoportok soha, max átemeneti ideig.

2021. dec. 11. 01:12
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
85%
Én nem ideológiában hiszek, 30-as csak abban, hogy bizony azok a jogok pl a polgári házassághoz való jog, meg a gyerekvállaláshoz való jog megillet. Tegyük fel egy nagyon alapvető kérdést. Nekem van 3 bátyám, ha ne adj Isten, legidősebb bátyámnak lesz neje és felesége és hirtelen mindketten meghalnak és én jobban leszek a tőlük származó unokaöcsémmel és unokahúgommal, mert minden nyáron és hétvégén és ünnepnapokon részt vettem az életükben és ők is kifejezetten kérik egy hirtelen bekövetkező teljes árvaságnál, hogy hozzám kerüljenek, mert engem ismernek, akkor te állami gondozásba adnád vagy nekem?
2021. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
15%

31.

Létezik bejegyzett élettársi kapcsolat ugyanolyan jogokkal mint a polgári házasság.Gyerekvállaláshoz való jog nem létezik ez egy természet adta dolog.

Amennyiben két azonos nemű erre képtelen az nem véletlenül történik.

Persze tudom a haladó nyugaton már férfiak is szülhetnek.

Gyámügyi kérdésekben nem nekem kell dönteni de feltételezem egy eljárásban nem kérdeznek rá ki milyen szexuális beállítottságú vagy vallású.

2021. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
8%

#31 "Én nem ideológiában hiszek, 30-as csak abban, hogy bizony azok a jogok pl a polgári házassághoz való jog, meg a gyerekvállaláshoz való jog megillet. "

Igen, valóban megillet téged. Pontosan ugyanúgy mint mindenki mást és nem másképpen.

Neked éppen úgy jogod van házasságot kötnöd egy ellenkező nemű partnerrel, mint ahogy nekem meg éppen úgy jogom van bejegyzett élettársi kapcsolatot létesíteni egy azonos nemű partnerrel. Nem másképpen, ugyanúgy.

A házasság mindkettőnknek ugyanúgy lehetséges, nem másképp, hogy nekem a férjemmel, neked meg az azonos nemű pároddal. Ahogy a gyerekvállalás is éppen úgy jogod neked is mint nekem. Ha kettőtöknek lehet gyereke akkor senki nem akadályoz meg benne titeket. Irány az ágy, jöhet a szex és majd jön a gyerek. Ha valami probléma van, ott a mesterséges megtermékenyítés is az egyikőtöktől a sperma, a másikótoktól a petesejt kell csak hozzá, adjátok és fizeti az állam hogy jöhessen a gyerek.

2021. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
83%

Szóval, szerinted az a normális, hogy esetleg én 14-16 évesen akivel jártam volna lánnyal, miközben akkor is éreztem zsigeri szinten,hogy meleg vagyok egészen 18 éves koromig jártunk volna, talán megpróbáltam volna a szexet, aztán érettségi után összeházasodtunk volna, szült volna 3 gyereket, aztán én nem bírtam volna, és titokban feljártam volna Debrecenbe vagy Budapestre pasikkal szexelni? Aztán utána összeomlott a hazugságokra épülő házasság és se gyerekeimet nem láthattam volna, és a közösségem még inkább elítélt volna, mert házasság törő melegként vonultam volna be a közösségben.


Na inkább ébredj fel, ez nem 20. század kádár rendszere, sőt nem XIX. század, normálisabb nyugati országokban már régóta házasodhatnak az azonos nemű párok..

2021. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
21%

34.

Senki nem kényszerít rá arra,hogy megházasodj.Egyébként ha egy nőnek csinálsz gyereket de közben férfiak is vonzanak azt már inkább biszexualitásnak hívják.Úgyhogy a melegek sem ítélhettek volna el.


Nem nekem kell felébredni hanem a dekadens nyugatnak.

2021. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
80%

"Neked éppen úgy jogod van házasságot kötnöd egy ellenkező nemű partnerrel, mint ahogy nekem meg éppen úgy jogom van bejegyzett élettársi kapcsolatot létesíteni egy azonos nemű partnerrel. Nem másképpen, ugyanúgy."


Nem hugyoskam rosszul tudod. A melegeknek kevesebb joguk van, mert nekik nincs joguk a szerelmukkel osszehazasodni, mig a heeteroknak van.

2021. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
83%
35: A nyugat köszöni él és virul... és sok mai magyar és lengyel fiatal nyugatra költözik a jobb felsőoktatás miatt... Nem vagyok biszexuális, mert 2 év alatt egyszer se jutott eszembe míg jártam ezzel a lánnyal, hogy na akkor most úgy megdugnám... se más lány esetében sem... és ezért nem is tudnék házasságban élni. Bár lehet, hogy másnál ez megy, heteróként fiatal nőket dugdos egy luxus jachton, mint a győri megbukott polgármester, akinek oda haza ott várta a két gyermekének anyja és neje...igen ez a fideszes álszentség...
2021. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

36 - ebből látszik, hogy csak az számít nekik, hogy provokáljanak, hogy a kicsi lelkükben azt érezzék, hogy most már ők is nagyon egyenlőek.


Hiába, hogy jogilag tökéletesen egyenlőek, örökölhetnek, hitelt vehetnek fel, CSOK-ot igényelhetnek, nekik kell az a főnév az okmányokba, hogy "házasság". Mindent össze kell mocskolni, eltorzítani, ezek után jöhet a pedofil házasság is, hiszen csak a szerelem számít.

2021. dec. 12. 14:09
 39/60 anonim ***** válasza:
0%

37.

"Nem vagyok biszexuális, mert 2 év alatt egyszer se jutott eszembe míg jártam ezzel a lánnyal, hogy na akkor most úgy megdugnám... se más lány esetében sem...


2 évig jártál egy lánnyal de nem vagy biszexuális szerintem ezzel a mondattal csak magadat csapod be,de a te dolgod magánügy.

A Nyugat valóban él de nem virul hol vannak a klasszik nagyhatalmak spanyolok,angolok,franciák vegetálnak csak az USA gyarmatai lettek.

Igen a felsőoktatás jobb náluk de ennek történelmi/gazdasági okai vannak.

Egyébként igen az álszent bűnben élő emberekre lesújt Isten büntetése.

2021. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, csak azért jártam egye-fene alapon, hogy 14 évesen, hogy ne kérdezgessenek a csajokról....
2021. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!