Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszt miért nem nevezik...

Fideszt miért nem nevezik radikálisnak?

Figyelt kérdés

hisz csak olyan dolgokat csinált idáig ami szinte ellentétes az előző rendszerrel, mondjuk a nagy része pont olyan szar is az tény, de ettől még radikális változásokat hajtottak végre.


lehet ide sorolni a köztisztviselői törvényt, a "lecsukhatnak egy kifliért is" törvényt, a sok lefejezést és saját csókosok kihelyezését stb.


2010. szept. 5. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg azért, mert a rendszerváltás idején demokratikus pártként alakult meg. Akkoriban nem komáltak olyan pártot aki nyíltan egyeduralomra tör. Mint tudjuk 20 év alatt sok minden változik. Illőbb lenne, ha nevet változtatnának ÖDESZ-re.
2010. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én eddig egy valóban radikális intézkedést nem láttam tőlük. A lecsukhatnak egy kifliért-dolgot még támogatom is. Bár lehet, hogy rövidesen az összes hajléktalan kiflit fog lopni a boltból, mert amíg lecsukják, sokkal jobb helye lesz, mint kinn az utcán :D
2010. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
a kifliset én is támogatom attól függetlenül ,h nem csípem a fideszt, de ettől ez még radikális lépés volt, tudod mit jelent a radikális amúgy?
2010. szept. 5. 21:50
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Azért,mert nem radikális.

Radikális = Gyors,gyökeres változás.

2010. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Radikális lépései: mindenhova pártkatonákat,hogy mindent megtehessen,amit akar. A többi pedig csak apróság,és nem sok jelentősége van az ország életében.
2010. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
és a akkor a jobbik mi lenne? turbóradikálisok?
2010. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
-a
2010. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Radikális = Gyors,gyökeres változás."


és szerinted nem történtek ilyen lépések?


kettőt már említettem. a pártkatonás téma szintén eléggé gyorsan. a nemzeti együttműködés bigyó se éppen egy előző rendszerrel párhuzamos téma. a médiatörvény és a bloggerek meg egyéb portálok észak koreai szintű leregisztrálása se. az azonnali nagy adócsökkentés is radikális (lett volna).


lehetne itt még sorolni bőven.

2010. szept. 5. 21:59
 9/19 A kérdező kommentje:

jobbik: tökmind1, mert nem róluk van szó.

nálam nem attól lesz jobb egy párt mert radikális vagy nem radikális. erről nem szeretnék vitát nyitni. viszont a radikális szó jelentése alapján a fidesz eléggé radikális.

2010. szept. 5. 22:00
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Tett radikális lépéseket a hatalom megszilárdítása érdekében. De nem tett semmit a gazdaság érdekében,csak ígérgetett. A köztisztviselői törvény radikális ugyan,de nem biztos,hogy valóban hasznos. A kifli-törvény sem mondható jelentősnek a közbiztonság javítása érdekében.

Egy párt akkor radikális szerintem,ha a gazdaság érdekében tesz gyors,látható,eredményes változást! Ilyen pedig nincs.

2010. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!