Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyerekek! Újra megkérdem,...

Gyerekek! Újra megkérdem, hogy vajon miért nem nevezitek a fideszt radikálisnak?

Figyelt kérdés

Hisz radikális változtatásokat vetett/vet be, ráadásul elég gáz változtatásokat. Persze nyilván ez szubjektív.


magánnyugdíj pénztár megszüntetése,

AB és népszavazás kicsiny kasztrálása

Köztisztviselők rendőri megfigyelése


stb, stb..


2010. okt. 30. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

"Köztisztviselők rendőri megfigyelése "



???

2010. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Mert a radikális alatt mindenki nemzeti radikálist értene.

A Fidesz pedig nem az.

2010. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

bocs, nem csak köztisztviselők, hanem közszolgák.


[link]

2010. okt. 30. 13:17
 4/18 A kérdező kommentje:

"Mert a radikális alatt mindenki nemzeti radikálist értene. "


szerinted "mindenki"

a radikális gyors hirtelen általában 180fokos fordulattal megtűzdelt változtatást jelent.


a nemzeti radikális két külön jelző.

2010. okt. 30. 13:19
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
elolvastam a cikket, de akkor se vágom, mit takar a Köztisztviselők rendőri megfigyelése
2010. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

a rendőrség megfigyelheti a közszolgákat, köztük a köztisztviselőket is, hivatalnokokat stb.


az alapkoncepció az, hogy azt figyelik, betartják e a törvényt. A lényeg az, hogy pl beépülhetnek közéjük rendőrök akik figyelik őket, jelentéseket írnak, stb stb. mint a régi szép időkben.

2010. okt. 30. 13:29
 7/18 A kérdező kommentje:

itt egy másik cikk is ugyanezzel kapcs.


[link]

2010. okt. 30. 13:49
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez az amit én sem értek kérdező. Eléggé radikális. Az AB meg egyenesen nevetséges, amit csinálnak. Az AB a tanároknál kifogásolta a különadót, nem a gazdag politikusoknál. Most a Fidesz anélkül adja be, de így már átmenne a rostán a különadó törvény. Ennek ellenére ugyebár módosítják az alkotmányt, megelőzve ezzel a magánnyugdíjpénztáraknál az esetleges más véleményt. Tehát mindent elkövetnek a hatalom kiépítése miatt, és azt még úgy is adja le viktorka, hogy jaj de jó. De nekem még az vágta be a kaput, amikor az eus találkozón kérte az szerződések módosítását. na ezért álljon már meg a menet kérem szépen, eu-nak orbán még reggelire is kevés.

viktatúra teljesülőben van sajnos. És én bízom benne, hogy megyünk tüntetni.

2010. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kérdezővel, ez radikális dolog. Épül a narancsdiktatúra.
2010. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem az SzDSz tűnt radikálisnak a maga idejében.
2010. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!