Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz kijarasi...

Szerintetek lesz kijarasi korlatozas az oltatlanoknak? most hogy berobbant a jarvany es nalunk a legmagasabb a reprodukcios rataja a virusnak jelenleg a vilagon?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 11:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gazdasagunk a maradek 60 70 szazalek fent tudna tartani szoval most etermek kavezok usszodak mukodhetnenek tovabb legfeljebb a veszteseguk egy resszet kene kompenzalni.
2021. nov. 4. 11:47
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj meg írni!
2021. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert az "személyiségi jogok-, az önrendelkezési jogok-", és egyebek megsértésével járna. Tudod: Mo.-n jogok vannak, de kötelezettségek???
2021. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A fidesz 2 /3 barmit megszavazhat modosithatja az alkotmanyt is szoval barmilyen joghoz hozzanyulhat akar alapveto emberi jogaidhoz is
2021. nov. 4. 12:02
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem hinném.Jövőre választások lesznek,ez pedig arcvesztéssel járhatna...avagy az oltatlanok szavazata is egyet ér.
2021. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz, mert nincs kapacitás arra, hogy ellenőrizzék és betartassák. Ha minden létező rendőrt kiküldenek az utcára, akkor se fognak tudni több millió embert napi szinten igazoltatni.
2021. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt a multkori kijarasi korlatozas eseten se tudtak ellenorizni meg szerintem a varosokban se es a falukon foleg nem. enis megszegtem tobbszor de atol meg hozhatnak ilyen szabalyt


Valamit lepniuk kell mert ugyan ugy jarunk mjnt a romanok akkor meg leeg az orszag es a fidesz kormany

2021. nov. 4. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Én max a zárt terekben való újbóli maszkviselést tudom elképzelni.Esetleg bizonyos helyekre védettségivel bemenni pl mozi és hasonlók.De drasztikus intézkedések szerintem nem lesznek,ahogy a sulik sem valószínű hogy bezárnak,jelenleg még karanténba sem mehetnek 7. osztálytól hiszen ott a lehetőség az oltásra,legalábbis a szülőin ez hangzott el.De tuti hogy majd ide is begyűrűzik az ovis korosztály oltása is.
2021. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%
Visszajönnek a korlátozások.
2021. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kerdes kinek? remelem oltotaknak nem

En csak az elonyokert oltattam be magam akor semmit nem erek vele.

2021. nov. 4. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!